BAUSKAS NOVADA 11. JAUNATNES OLIMPIĀDES SACENSĪBAS VIEGLATLĒTIKĀ

    18.un 19.maijā Bauskā norisinājās Bauskas novada 11. Jaunatnes Olimpiādes sacensības vieglatlētikā. Olimpiādes ietvaros norisinājās arī Zemgales reģiona „Vidusskolu kauss veiglatlētikā”.  Pārstāvot Iecavas vidusskolu, abās Olimpiādes dienās startēja arī Iecavas sporta skolas „Dartija” vieglatlēti.

     

     ZEMGALES REĢIONA ,,VIDUSSKOLU KAUSS VIEGLATLĒTIKĀ"

      

    2002.-2005.g.dzim.

    Daniels Strautmanis – 3.vieta šķēpa mešanā (32,97 m)

    Filips Marts Mežulis – 1.vieta 100 m (12,33 sek.)

    Amanda Hilda Gromova  1.vieta 100 m (12,81 sek.)

    Lianda Žvirble – 2.vieta 100 m (13,23 sek.), 3.vieta tāllēkšanā (4,78 m)

    Kate Monika Korņejeva – 1.vieta diska mešanā (24,78 m)

    Sanija Ropša – 1.vieta 800 m (2:59,69)

    Katrīna Klāsupa – 1.vieta lodes grūšanā 911,20 m), 2.vieta diska mešanā (24,64 m)

    S.Ropša, Kate Monika Korņejeva, Lianda Žvirble, Amanda Hilda Gromova – 1.vieta 4 x 100 m (53,10 sek.)

    Kopvērtējumā Iecavas vidusskolas 2002.-2005. meiteņu komanda izcīnīja 1.vietu.

     

     

    Bauskas novada 11. Jaunatnes Olimpiādes sacensības vieglatlētikā

     

    „B”grupa

    Kristīne Elizabete Čuba – 1.vieta diska mešanā (22,22 m), 1.vieta lodes grūšanā (10,73 m)

    Ance Anete Berkmane – 2.vieta 100 m/b (20,80 sek.0, 2.vieta augstlēkšanā (1,45 m)

    Anna Gabriela Hofmane – 2.vieta tāllēkšanā (5,03 m), 3.vieta augstlēkšanā (1,45 m)

    Sāra Lagzdiņa – 2.vieta diska mešanā (20,05 m)

    Ance Anete Berkmane, Keita Zariņa, Sabīne Šķensberga, Anna Gabriela Hofmane – 1.vieta 4 x 100 m (56,60 m)

    Kristers Strautmanis – 2.vieta lodes grūšanā (10,55 m), 2.vieta šķēpa mešanā (40,44 m)

     

     

    „C”grupa

    Emīlija Straumīte – 1.vieta 100 m (13,84 sek.), 2.vieta 60 m/b (10,28 sek.)

    Gabriela Elēna Velpa – 1.vieta 400 m (1 min. :09,46 sek.), 2.vieta 100 m (14,13 sek.)

    Estere Kalniņa – 3.vieta diska mešanā (19,38 m)

    Dārta Miezere – 2.vieta augstlēkšanā (1,45 m)

    Sofija Anna Kadiķe – 1.vieta 800 m (3:01.09 sek.)

    Laura Dumpe – 1.vieta diska mešanā (28,33 m)

    Kārlis Daniels Lazda  2.vieta 60 m/b (9,79 sek.), 2.vieta augstlēkšanā (1,48 m)

    Dārta Miezere, Emīlija Straumīte, Gabriela Elēna Velpa, Kārlis Daniels Lazda, Gabriels Pavlovskis, Ralfs Korņejevs – 3.vieta 6 x 60 m (55,67 sek.)

     

    „D”grupa

    Anete Paula Gulbe – 3.vieta 60 m (9,53 sek.), 3.vieta tāllēkšanā (3,90 m)

    Amanda Rozentāle – 2.vieta 60 m/b (12,61 sek.)

    Tīna Ozoliņa – 2.vieta lodes grūšanā (7,54 m)

    Edvards Straujais – 2.vieta 60 m/b (11,24 sek.)

    Eduards Ābollapa – 3.vieta 60 m/b (11,28 sek.)

    Ēriks Nolbergs – 2.vieta augstlēkšanā (1,20 m)

    Olivers Smeilis  3.vieta augstlēkšanā (1,20 m)

    Foto: E.Sevastjanovs, D.Vizule

    Adrese

    Iecavas Sporta skola Dartija

    Reģistrācijas Nr. 90000045531

    Grāfa laukums 7, Iecava, Bauskas novads, LV-3913

    Direktores pieņemšanas laiki:

    • Pirmdienās 9.00-12.00
    • Ceturtdienās 10.00-13.00

     

     

    Google karte