Starpautiskais galda tenisa turnīrs Jonavā

         

       13.maijā Jonavas sporta hallē Lietuvā norisinājās starptautiskais jauniešu turnīrs galda tenisā, pieminot izcilos Lietuvas galda tenisa trenerus V. Moskovka un V.Šimanskienė. Vairāk kā simts dalībnieku konkurencē sacentās arī Iecavas sporta skolas “Dartija” jaunie galda tenisisti, mērojoties spēles prasmē ar šā brīža labākajiem Lietuvas galda tenisistiem.

            2008.gadā dzimušo un jaunāku meiteņu grupā labāko rezultātu uzrādīja Monta Milzere, izcīnot 9.vietu. Startējot pie četrus gadus vecākām spēlētējām 9.vietā ierindojās Hetere Hete Zāģere. Anastasija Ruda izcīnīja 25.vietu, startējot pie trīs gadus vecākām spēlētājām, Zēnu konkurencē, cīnoties ar četrus gadus gadus vecākiem spēlētājiem, Reinim Rozentālam izdevās ierindoties 16.vietā.

  Foto: E.Cildermanis

   

  Adrese

  Iecavas Sporta skola Dartija

  Reģistrācijas Nr. 90000045531

  Grāfa laukums 7, Iecava, Bauskas novads, LV-3913

  Direktores pieņemšanas laiki:

  • Pirmdienās 9.00-12.00
  • Ceturtdienās 10.00-13.00

   

   

  Piekļūstamība