LR 2022.gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā „A” grupā (2003.g.dzim. un jaun.)

     30.aprīlī Iecavā norisinājās LR 2022.gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā „A” grupā (2003.g.dzim. un jaun.). Sacensībās piedalījās jaunie galda tenisisti no Kuldīgas, Liepājas, Durbes, Rucavas, Rīgas, Bauskas, Salaspils, Preiļiem, Rēzeknes un Iecavas. Iecavas sporta skolu „Dartija” sacensībās pārstāvēja Reinis Rozentāls, Rēzija Meļķe, Līva Bogdanoviča, Hetere Hete Zāģere, Monta Milzere un Rainelda Estere Blumberga.

    Par Latvijas jaunatnes meistarsacīkšu „A” grupā zelta medaļas ieguvēju meiteņu dubultspēlēs startējot kopā ar rīdzinieci Sabinu Musajevu, kļuva Rēzija Meļķe. Jauktajās dubultspēlēs startējot kopā ar rēzeknieti Denisu Vasiļjevu, Rēzija izcīnīja sudraba medaļu. Individuāli Rēzija Meļķe ierindojās  9.vietā. 

     Reinis Rozentāls idividuāli izcīnīja 8.vietu starp 22 dalībniekiem. Zēnu dubultspēlēs spēlējot kopā ar Kristiānu Kivlenieku no Preiļiem, tika izcīnīta bronzas medaļa. Jauktajās dubultspēlēs spēlējot kopā ar Heteri Heti Zāģeri,  kopvērtējumā tika dalīta 5.-8.vieta starp 19 pāriem. Piebildīsim, ka Reinis startēja pie 4 gadus vēcākiem spēlētājiem. 

     Hetere Hete Zāģere individuāli izcīnīja 11.vietu starp 19 dalībniecēm. Hetere spēlējot meiteņu dubultspēli kopā ar iecavnieci Līvu Bogdanoviču, izcīnīja dalīto 5.-8.vietu. Spēlējot jauktās dubultspēles kopā ar iecavnieku Reini Rozentālu, tika izcīnīta dalīta 5.-8.vieta. Arī Hetere startēja pie 4 gadus vecākām spēlētājām.  

    Līva Bogdanoviča idividuāli meiteņu konkurencē ieguva 8.vietu starp 19 dalībniecēm. Meiteņu dubultspēlēs Līva spēlējot kopā ar Heteri Heti Zāģeri, izcīnīja dalīto 5.-8.vietu.  

   Viena no trim jaunākajām turnīra dalībniecēm Monta Milzere individuāli meiteņu konkurencē izcīnīja augsto 13.vietu. Monta šajā grupā varēs startēt vēl 6 gadus. Meiteņu dubultspēlēs startējot kopā ar Bauskas BJSS audzēkni Elīzu Manavicku, tika izcīnīta dalītā 5.-8. vieta. Šis pāris bija pats jaunākais spēlētāju pāris visā čempionātā. Jauktajās dubultspēlēs startējot kopā ar Bauskas BJSS audzēkni Renātu Anspoku, tika izcīnīta dalītā 9.-16.vieta. 

    Rainelda Estere Blumberga idividuāli meiteņu konkurencē ieguva 16.vietu. Meiteņu dubultspēlēs spēlējot kopā ar salaspilieti Annu Pļetņovu, tika izcīnīta dalītā 5.-8.vieta, bet jauktajās dubultspēlēs startējot kopā ar Bauskas BJSS audzēkni Ediju Treiģi, Rainelda ierindojās  dalītajā 9.-16.vietā. 

   Sacensības tiesāja Iecavas tiesnešu brigāde – pieredzes bāgātie veterāni kopā ar jaunajiem Iecavas sporta skolas „Dartija” galda tenisistiem, kuri jau apguvuši galda tenisa sacensību tiesāšanas prasmes.

    Foto: E.Cildermanis

   

   

   

  Adrese

  Iecavas Sporta skola Dartija

  Reģistrācijas Nr. 90000045531

  Grāfa laukums 7, Iecava, Bauskas novads, LV-3913

  Direktores pieņemšanas laiki:

  • Pirmdienās 9.00-12.00
  • Ceturtdienās 10.00-13.00

   

   

  Piekļūstamība