Iecavas skolu sacensības florbolā 6.-7.klasēm

  20.aprīlī Iecavas stadionā norisinājās Iecavas skolu sacensības florbolā 6.-7. klašu grupai. Sacensībās piedalījās 3 Iecavas vidusskolas komandas – 7.d, 7.a un 6.b.

  REZULTĀTI

  1.vieta 7.d klases komanda – Kārlis Daniels Lazda, Erlends Strautmanis, Kristiāns Štībelis, Miks Kizakovs, Ričards Munde, Markuss Kristaps Kadiķis, Ralfs Korņejevs – klases audzinātāja un sporta skolotāja Īrisa Korčagina.

  2.vieta 6.b klases komanda – Eduards Skrastiņš, Dominiks Dāvis Druviņš, Alise Liepiņa, Ričards Briģis, Jānis Rumba, Gabriels Pavlovskis, Kristers Jaunzems -  klases audzinātaja Ilona Grīnberga, sporta skolotāja Sigita Dīce.

  3.vieta 7.a klases komanda – Mārcis Privka, Rihards Stančiks, Roberts Ābollapa, Mārcis Sproģis Židelis, Daniels Kalniņš, Sanda Baufale Giluča – klases audzinātājs Kārlis Kravis, sporta skolotāja Īrisa Korčagina.

  Foto: E.Traumane

  Adrese

  Iecavas Sporta skola Dartija

  Reģistrācijas Nr. 90000045531

  Grāfa laukums 7, Iecava, Bauskas novads, LV-3913

  Direktores pieņemšanas laiki:

  • Pirmdienās 9.00-12.00
  • Ceturtdienās 10.00-13.00

   

   

  Piekļūstamība