Latvijas 2022./2023.gadu sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas sacensības galda tenisā, IV posms

  18. februārī Iecavas sporta skolā “Dartija” norisinājās Latvijas 2022./2023.gadu sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas sacensības galda tenisā bērniem un jauniešiem, IV posms. Zēni un meitenes sacentās divās vecuma grupās – 2009.-2010.gadā dzimušie un 2011.gadā dzimuši un jaunāki dalībnieki. Uzņemot rekordlielo dalībnieku skaitu (kopā 102 spēlētāji), iecavnieki ir pierādījuši, ka spēj noorganizēt arī tik plaša mēroga sacensības. Iecavā spēkiem mērojās jaunie galda tenisisti no Rīgas, Rucavas, Durbes, Pāvilostas, Kuldīgas, Jelgavas, Salaspils, Ķekavas, Bauskas, Preiļiem, Rēzeknes, Cēsīm, Daugavpils, Iecavas, kā arī viesi no Lietuvas pilsētas Paņevežiem.

    
  Jaunāko meiteņu grupā šoreiz labākas par pašmāju spēlētājām izrādījās Lietuvas galda tenisistes, jo labāko trijniekā visas vietas aizņēma ciemiņi no Lietuvas pilsētas Paņevežas.

   
  Jaunāko zēnu grupā trešo uzvaru no četrām izcīnīja Ģirts Kristians Ansons no Dienvidkurzemes sporta skolas, kurš finālā otro reizi pēc kārtas pārspēja Aleksi Skvorcovu no Iecavas sporta skolas “Dartija”. Līdz STIGA kausa izcīņas beigām ir palikušas 2 kārtas un par labāko trijnieku vēl var paspēkoties pieci līdz seši spēlētāji. Pēdējā kārta solās būt ļoti interesanta.

   
  Vecāko meiteņu grupā līderes statusu saglabāja Elīza Kučinska no Bauskas BJSS, izcīnot ceturto uzvaru pēc kārtas. Par pārējām vietām notiek sīvi mači starp Elīzu Manavicku, Poļinu Staševsku, Veroniku Piskun un Montu Milzeri. Noslēgums solās būt iespaidīgs!


  Vecāko zēnu grupā līdera statusu ieņēma Artūrs Lūks no Dienvidkurzemes sporta skolas, kurš arī izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas, tāpat kā Ģirts Kristians Ansons jaunākajā zēnu grupā. Par pārējām vietām notiek sīvi mači starp Maksimu Rusinovu, Ralfu Aleksi Zemi, Rinaldu Trokšu, Kārli Risteri, Ernestu Linku un Henriju Rozenbahu. Turpinājums solās būt tikpat iespaidīgs, kā meitenēm šajā vecuma grupā.  Rezultāti


  Meitenes (2011.g.dzim. un jaun.).  
  17.vieta.  - Milāna Kostromina

  18.vieta -  Melānija Žikare
  23.vieta  - Marta Rinkoviča

  Zēni (2011.g.dzim. un jaun.)
  2.vieta -  Alekss Skvorcovs
  6.vieta -  Tran Nguyen Thanh

  10.vieta -  Viljams Augusts Ščerbakovs
  11.vieta-  Patriks Kadiševskis
  21.vieta - Roberts Rozentāls

  Meitenes (2009.-2010.g.dzim.)
  5.vieta -  Monta Milzere
  8.vieta -  Anastasija Ruda
  12.vieta -  Ketija Dūmiņa

  13.vieta -  Alise Liepiņa


  Paldies organizatoriem, tiesnešiem, spēlētājiem un līdzjutējiem par aizvadīto sacensību dienu un tiekamies nākamajā kārtā, kas notiks Nīcā 11.martā.

  Foto: R.Linejs

  Adrese

  Iecavas Sporta skola Dartija

  Reģistrācijas Nr. 90000045531

  Grāfa laukums 7, Iecava, Bauskas novads, LV-3913

  Direktores pieņemšanas laiki:

  • Pirmdienās 9.00-12.00
  • Ceturtdienās 10.00-13.00

   

   

  Piekļūstamība