Latvijas 2022./2023.gadu sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas sacensības, III posms

  Pagājušās nedēļas nogalē Iecavā norisinājās Latvijas 2022./2023.gadu sezonas jaunatnes STIGA kausa izcīņas sacensības galda tenisā, III posms. Sacensības norisinājās divās vecuma grupās. Pie divpadsmit galdiem sacentās 93 jaunie galda tenisisti no visas Latvijas – Rīgas, Rucavas, Nīcas, Jelgavas, Salaspils, Ķekavas, Bauskas, Preiļiem, Rēzeknes, Cēsīm, Daugavpils un Iecavas. Sacensībās piedalījās arī viesspēlētāji no Igaunijas galda tenisa kluba ''Viru-Nigula lauatennis''. Salīdzinot ar iepriekš aizvadītajām sacensību kārtām, šoreiz spēkiem mērojās rekordliels dalībnieku skaits. Arī skatītāju interese bija necerēti liela.

  Iecavas sporta skolu „Dartija” šajā sacensību kārtā pārstāvēja divpadsmit jaunie galda tenisisti.  Sacensību  diena bija piesātināta ar aizraujošām spēlēm, negaidītiem rezultātiem, sīvām un ilgām savstarpējām cīņām,  un, pats svarīgākais, bija sajūta, ka galda tenisa popularitāte Latvijā aug, par ko ir liels prieks. 

  Labāko rezultātu no Iecavas sporta skolas audzēkņiem savā vecuma grupā sasniedza Alekss Skvorcovs, kurš izcīnīja sudraba medaļu 2011.g.dzim. un jaunāku zēnu konkurencē.

  Rezultāti

  Meitenes (2011.g.dzim. un jaun.)

    
  6.vieta -  Melānija Žikare
  8.vieta -  Le Ngoc Bao Han

  12.vieta - Milāna Kostromina

  21.vieta - Marta Rinkoviča

  Zēni (2011.g.dzim. un jaun.)
  2.vieta. - Alekss Skvorcovs

  4.vieta - Tran Nguyen Thanh
  5.vieta - Patriks Kadiševskis
  6.vieta - Viljams Augusts Ščerbakovs
  12.vieta - Roberts Rozentāls

  Meitenes (2009.-2010.g.dzim.)
  6.vieta -  Monta Milzere

  9.vieta -  Anastasija Ruda
  10.vieta -  Ketija Dūmiņa

   

  Foto: E.Cildermanis

  Adrese

  Iecavas Sporta skola Dartija

  Reģistrācijas Nr. 90000045531

  Grāfa laukums 7, Iecava, Bauskas novads, LV-3913

  Direktores pieņemšanas laiki:

  • Pirmdienās 9.00-12.00
  • Ceturtdienās 10.00-13.00

   

   

  Piekļūstamība