XX Starptautiskais Jūlijas Urbšienes galda tenisa turnīrs bērniem un jauniešiem

  Seši Iecavas sporta skolas „Dartija” galda tenisisti pagājušo nedēļas nogali pavadīja Lietuvā, kur piedalījās XX Starptautiskajā Jūlijas Urbšienes galda tenisa turnīrā bērniem un jauniešiem.  Melānijai Žikarei, Aleksam Skvorcovam, Patrikam Kadiševskim un Viljamam Augustam Ščerbakovam tās bija pirmās sacensības galda tenisā ārpus Latvijas robežām. Iecavnieki spēlēja  katrs gan savā vecuma grupā, gan arī pie vecākiem spēlētājiem, līdz ar to katram dalībniekam sanāca liels spēļu skaits, kas ļāva gūt vēl lielāku pieredzi.

  Labākie rezultāti

  Meitenes (2010.g.dzim. un jaun.) 

  7.vieta -  Anastasija Ruda

  18.vieta -  Melānija Žikare

  Zēni (2010.g.dzim. un jaun.)

  22.vieta - Alekss Skvorcovs

  28.vieta - Patriks Kadiševskis

  42.vieta - Viljams Augusts Ščerbakovs

  Meitenes (2008.g.dzim. un jaun.)

  15.vieta -  Monta Milzere

   

  Foto: E.Cildermanis

  Adrese

  Iecavas Sporta skola Dartija

  Reģistrācijas Nr. 90000045531

  Grāfa laukums 7, Iecava, Bauskas novads, LV-3913

  Direktores pieņemšanas laiki:

  • Pirmdienās 9.00-12.00
  • Ceturtdienās 10.00-13.00

   

   

  Piekļūstamība