DELFIN BASKET TOURNAMENT 2022

       

   No 5. līdz 7.augustam Somijas pilsētā Tamperē norisinājās 35.starptautiskās sacensības basketbolā „Delfin Basket Tournament 2022”. Dažādās vecuma grupās zēniem un meitenēm sacentās vairāk kā 300 jauno basketbolistu komandas.

            Iecavas sporta skolu „Dartija” pārstāvēja trenera Voldemāra Pāruma U-13 zēnu komanda un trenera Viļņa Gailuma U-16 zēnu komanda.

            Iecavas U-13 komanda (2010./2011.g.) sacensībās izcīnīja 3.vietu (4 uzvarētas, 1 zaudēta spēle). Komandas spēlētāji: Kristaps Nolbergs, Martins Uļinskis, Olivers Smeilis, Kārlis Karpovičs, Dāvis Ūdris, Armands Niedra, Maksym Mavdryk, Raivo Purviņš, Ēriks Nolbergs, Madars Osis, treneris Voldemārs Pārums.

  Rezultatīvākie spēlētāji:

  Olivers Smeilis – 35 punkti

  Martins Uļinskis – 25 punkti

  Raivo Purviņš - 24 punkti

  Armands Niedra – 23 punkti

         Iecavas U-16 komanda (2007./2008.g.) sacensībās izcīnīja 4.vietu (4 uzvarētas, 1 zaudēta spēle). Mūsu komanda bija izcīnījusi tiesības cīnīties par 1.vietu, taču organizatorisku problēmu dēļ netika pārcelts spēles laiks un mājupceļa prāmis negaidīja pēc noteiktā laika. Komandas spēlētāji: Tomass Līrums, Markuss Jānis Pavilons, Daniels Kalniņš, Gvido Filipsons, Sandijs Sinkēvičs, Emīls Antonovičs, Gustavs Onzuls, Rodrigo Nolbergs, Emīls Ādminis- Mediņš, Gusts Ziemelis, Egons Zaķis, treneris Vilnis Gailums, Māris Ozoliņš.

   

  Rezultatīvākie spēlētāji:

  Egons Zaķis – 49 punkti

  Rodrigo Nolbergs – 44 punkti

  Tomass Līrums – 41 punkts

  Gvido Filipsons – 26 punkti

   

  Bauskas BJSS U-17 (2006.g.) komandas sastāvā spēlēja arī Iecavas sporta skolas „Dartija” basketbolisti Artūrs Zamarins, Rainers Viktors Stančiks, Mareks Pudža, Toms Pudža, Kristers Mors, Martins Caune, Aleksis Karpovs. Komanda savā vecuma grupā izcīnīja 3.vietu.

  Adrese

  Iecavas Sporta skola Dartija

  Reģistrācijas Nr. 90000045531

  Grāfa laukums 7, Iecava, Bauskas novads, LV-3913

  Direktores pieņemšanas laiki:

  • Pirmdienās 9.00-12.00
  • Ceturtdienās 10.00-13.00

   

   

  Piekļūstamība