Iecavas novada sporta skolas „Dartija” audzēkņi saņem LJBL Atzinības rakstus

Šogad Latvijas Jaunatnes basketbola līgas komanda turpina tradīciju un mācību gada noslēgumā godina jaunos basketbolistus, kuri ne tikai centīgi sportojuši, bet arī uzrādījuši labas un teicamas sekmes mācībās. Latvijas Jaunatnes basketbola līgas spēlētāji līdz šā gada 5.jūnijam tika aicināti iesūtīt liecības.

Vērtēšanas kritēriji:

  • audzēknim šosezon jābūt licencētam LJBL čempionāta spēlētājam;
  • vērtēti tiek jaunie basketbolisti, kuri mācās no 5. līdz 12.klasei;
  • sekmes visos mācību priekšmetos vispārizglītojošajās mācību iestādēs ir novērtētas ar atzīmi, nevis aprakstu;
  • neviena atzīme liecībā nedrīkst būt zemāka par 7 ballēm (pirmajā, otrajā semestrī un gada vērtējumā).

LJBL atzinības rakstus ar LJBL prezidenta Māra Martinsona un LBS prezidenta Raimonda Vējoņa parakstiem saņēma arī trīs Iecavas novada sporta skolas „Dartija” basketbola nodaļas audzēkņi: Martins Caune (treneris Voldemārs Pārums), Arnolds Rodenkirhens un Emīls Ādminis – Mediņš (treneris Vilnis Gailums). Priecājamies un lepojamies par saviem audzēkņiem!