“Elite izaicina LJBL”

8.martā Latvijas Jaunatnes basketbola līga uzsāka jaunu izaicinājumu “Elite izaicina LJBL”, kurš norisinājās aplikācijā HomeCourt. Izaicinājuma aktivitātes bija iespējams veikt mājas  vai āra apstākļos. Izaicinājuma galvenais mērķis – veicināt LJBL dalībnieku iesaisti sportiskās aktivitātēs, raisot sacensību garu un mudinot jauniešus piedalīties veselību veicinošās aktivitātēs.  Izaicinājumā tikai aicināts piedalīties ikviens LJBL  dalībnieks dažādās vecuma grupās. Sportiskās aktivitātes norisinājās 6 nedēļas, katru nedēļu bija jāizpilda noteikts uzdevums, par kura izpildi tika piešķirts noteikts punktu skaits.

            “Elite izaicina LJBL” aktivitātēs piedalījās arī Iecavas novada sporta skolas “Dartija” trenera Viļņa Gailuma audzēknis Mārcis Mežajevs. Mārcis startēja U-12/U-13 vecuma grupā, kurā kopā piedalījās 47 dalībnieki. Divas nēdēļas Mārcis ieguva lielāko punktu skaitu, iegūstot vērtīgas balvas – basketbola bumbu, ūdens pudeli un Latvijas izlases formas tērpu.

 

Foto: Gunta Vējiņa-Mežajeva