Iecavas novada sporta skolas “Dartija” atklātās sacensības vieglatlētikā telpās U-14 vecuma grupai 2.posms

4.martā Iecavā norisinājās Iecavas novada sporta skolas “Dartija” atklātās sacensības vieglatlētikā telpās, U-14 grupai 2.posms. Šajās sacensībās piedalījās vieglatlēti no Iecavas novada sporta skolas “Dartija” un Vecumnieku novada sporta skolas, kopā 26 dalībnieki.

Rezultāti:

Rezultāti

Vieta Meitenes Zēni
30 m
1.vieta Žanete Sinkovska (4,78 sek.) Nojus Puntusevicius (4,76 sek.)
2.vieta Alīna Andrejeva (4,87 sek.) Vecumnieki Kārlis Daniels Lazda (4,87 sek.)
3.vieta Ance Anete Berkmane (4,88 sek.) Adrians Aivars Smilškalns (4,93 sek.) Vecumnieki
30 m/b
1.vieta Ance Anete Berkmane (5,53 sek.) Kārlis Daniels Lazda (5,66 sek.)
2.vieta Žanete Sinkovska (5,67 sek.) Erlends Strautmanis (5,79 sek.)
3.vieta Alīna Andrejeva (5,96 sek.) Vecumnieki Adrians Aivars Smilškalns (5,80 sek.) Vecumnieki
3-solis no vietas
1.vieta Sāra Lagzdiņa (5,96 m) Adrians Aivars Smilškalns (6,21 m) Vecumnieki
2.vieta Žanete Sinkovska (5,81 m) Kārlis Daniels Lazda (5,56 m)
3.vieta Alīna Andrejeva (5,66 m) Kārlis Škrjaba (5,54 m)

Vecumnieki

Pildbumbas mešana uz priekšu+atpakaļu (rez.summa)
1.vieta Sāra Lagdziņa (23,40 m) Adrians Aivars Smilškalns (24,47 m)

Vecumnieki

2.vieta Vendija Osemļjaka (22,60 m) Kārlis Škrjaba (20,35 m)
3.vieta Ance Anete Berkmane (20,32 m) Rainers Viktors Stančiks (18,29 m)
Augstlēkšana
1.vieta Ance Anete Berkmane (1,45 m) Adrians Aivars Smilškalns (1,45 m) Vecumnieki
2.vieta Sāra Lagzdiņa (1,30 m) Kārlis Daniels Lazda (1,40 m)
3.vieta Dārta Miezere (1,25 m) Gusts Ziemelis (1,35 m)
Beep tests (Eirofit izturības skrējiens)
1.vieta Ance Anete Berkmane (10 min. 50 sek.) Nojus Puntusevicius (14 min. 55 sek.)
2.vieta Luīze Aleksandrova (10 min. 46 sek.) Erlends Strautmanis (14 min. 45 sek.)
3.vieta Alīna Andrejeva (9 min. 30 sek.) Vecumnieki Markuss Kristaps Kadiķis (13 min. 40 sek.)

 

2.POSMA KOPVĒRTĒJUMS


Vieta Meitenes Zēni
1.vieta Ance Anete Berkmane (14 punkti) Adrians Aivars Smilškalns (19 punktu) Vecumnieki
2.vieta Alīna Andrejeva (20 punktu) Vecumnieki Kārlis Daniels Lazda (20 punkti)
3.vieta Sāra Lagzdiņa (26 punkti) Artūrs Kovaļenko (28 punkti) Vecumnieki

SACENSĪBU KOPVĒRTĒJUMS

Vieta Meitenes Zēni
1.vieta Ance Anete Berkmane (39 punkti) Kārlis Daniels Lazda (34 punkti)
2.vieta Žanete Sinkovska (46,5 punkti) Erlends Strautmanis (52 punkti)
3.vieta Dārta Miezere (59,5 punkti) Markuss Kristaps Kadiķis (77 punkti)
4.vieta Sāra Lagzdiņa (60 punkti) Gusts Ziemelis (89 punkti)
5.vieta Loreta Lote Šķeltiņa (83 punkti) Kristers Voldemārs Lazda (89, punkti)
6.vieta Alisa Veremeičika (93 punkti) Marats Tiščenko (114,5 punkti)