Iecavas novada sporta skolas “Dartija” atklātās sacensības vieglatlētikā telpās U-10 un U -16 vecuma grupām 2.posms

11.martā Iecavā norisinājās Iecavas novada sporta skolas “Dartija” atklātās sacensības vieglatlētikā telpās, U-10 un U-16 grupām 2.posms.

Rezultāti U – 10 grupa

Vieta Meitenes Zēni
30 m
1.vieta Laura Šuherte (5,83 sek.) Raivo Purviņš (5,43 sek.)
2.vieta Elizabete Kļava (6,10 sek.) Adrians Štrauss (5,44 sek.)
3.vieta Ance Ziemele (6,32 sek.) Edvards Straujais (5,49 sek.)
30 m/b
1.vieta Laura Vilciņa (7,62 sek.) Olivers Smeilis (6,86 sek.)
2.vieta Ance Ziemele (8,32 sek.) Alekss Skvorcovs (6,90 sek.)
3.vieta Enija Jostiņa (8,72 sek.) Eduards Šusts (6,91 sek.)
Pildbumbas mešana uz priekšu
1.vieta Enija Jostiņa (6,18 m) Alekss Skvorcovs (9,31 m)
2.vieta Laura Vilciņa (6,04 m) Raivo Purviņš (9,11 m)
3.vieta Laura Šuherte (6,01 m) Adrians Štrauss (9,03 m)
Augstlēkšana
1.vieta Ance Ziemele (0,90 m) Oskars Rumba (1,10 m)
2.vieta   Edvards Straujais (1,05 m)
3.vieta   Olivers Smeilis (1,05 m)
4 apļu skrējiens
1.vieta Laura Šuherte (1;40,4 sek.) Raivo Purviņš (1:23,6 sek.)
2.vieta Ance Ziemele (1:44,3 sek.) Leo Maculevičs (1:24,4 sek.)
3.vieta Diāna Stankeviča (1:55,8 sek,) Eduards Šusts (1:24,6 sek.)

 2.POSMA KOPVĒRTĒJUMS


Vieta Meitenes Zēni
1.vieta Ance Ziemele (13 punkti) Raivo Purviņš (19 punkti)

Alekss Skvorcovs (19 punkti)

2.vieta Laura Šuherte (15 punkti)
3.vieta Enija Jostiņa (17 punkti) Eduards Šusts (22 punkti)

Leo Maculevičs (22 punkti)

SACENSĪBU KOPVĒRTĒJUMS

Vieta Meitenes Zēni
1.vieta Laura Šuherte (30 punkti) Alekss Skvorcovs (32 punkti)
2.vieta Ance Ziemele (33 punkti) Eduards Šusts (32 punkti)
3.vieta Diāna Stankeviča (45 punkti) Raivo Purviņš (39,5 punkti)
4.vieta Elizabete Kļava (48 punkti) Adrians Štrauss (41 punkts)
5.vieta   Olivers Smeilis (47,5 punkti)
6.vieta   Edvards Straujais (49 punkti)

Rezultāti U – 16

 

Vieta Meitenes Zēni
30 m
1.vieta Lianda Žvirble (4,58 sek.) Rihards Pūķis (4,44 sek.)
2.vieta Patrīcija Brazauska (4,92 sek.) Lauris Lapiņš (4,66 sek.)
3.vieta Karīna Beta (4,99 sek.) Georgs Derkačs (5,55 sek.)
30 m/b
1.vieta Lianda Žvirble (5,80 sek.) Rihards Pūķis (4,76 sek.)
2.vieta Karīna Beta (6,06 sek.) Lauris Lapiņš (4,95 sek.)
3.vieta Karīna Berkmane (6,41 sek.)  
Lodes grūšana (z.-4 kg, m.-3 kg)
1.vieta Katrīna Klāsupa (10,70 m) Rihards Pūķis (9,77 m)
2.vieta Karīna Berkmane (7,61 m) Lauris Lapiņš (7,60 m)
3.vieta Keita Birziņa (7,26 m) Georgs Derkačs (5,39 m)
Pildbumbas mešana uz priekšu+atpakaļu (rez.summa)
1.vieta Lianda Žvirble (22,41 m) Rihards Pūķis (25,64 m)
2.vieta Katrīna Klāsupa (21,32 m) Lauris Lapiņš (18,38 m)
3.vieta Karīna Beta (20,19 m) Georgs Derkačs (10,62 m)
Lēciens augstumā
1.vieta Keita Birziņa (47 cm ) Rihards Pūķis (83 cm)
2.vieta Katrīna Klāsupa (44 cm) Lauris Lapiņš (52 cm)
3.vieta Karīna Berkmane (42 cm)

Karīna Beta (42 cm)

Patrīcija Brazauska (42 cm)

Georgs Derkačs (35 cm)
5 apļu skrējiens
1.vieta Karīna Berkmane (1:31,4 sek.) Lauris Lapiņš (1:31,8 sek.)
2.vieta Keita Birziņa (1:37,3 sek.) Rihards Pūķis (1:42,4 sek.)
3.vieta Eva Celitāne (1:42,7 sek.) Georgs Derkačs (2:16,1 sek.)

 2.POSMA KOPVĒRTĒJUMS


Vieta Meitenes Zēni
1.vieta Lianda Žvirble (17 punkti) Rihards Pūķis (7 punkti)
2.vieta Karīna Berkmane (19 punkti) Lauris Lapiņš (11 punkti)
3.vieta Keita Birziņa (21 punkts) Georgs Derkačs (18 punkti)

SACENSĪBU KOPVĒRTĒJUMS

Vieta Meitenes Zēni
1.vieta Lianda Žvirble (32,5 punkti) Rihards Pūķis ( 15 punkti)
2.vieta Karīna Berkmane (41,5 punkti)  
3.vieta Karīna Beta (44 punkti)  
4.vieta Keita Birziņa (48 punkti)  
5.vieta Patrīcija Brazauska (52 punkti)  

Foto: E.Traumane