LR 2020.gada individuālā čempionāta priekšacīkstes galda tenisā

8.februārī Alojā norisinājās LR 2020.gada individuālā čempionāta  priekšsacīkstes galda tenisā pieaugušajiem. Tika atlasīti 32 spēcīgākie vīrieši un 16 sievietes finālturnīram, kas notiks 2020.gada 29.februārī Saldū. Iecavas novada sporta skolu „Dartija” sacīkstēs pārsāvēja 3 audzēknes – Rēzija Meļķe, Līva Bogdanoviča un Ance Šastakoviča. 

Tā kā pirms turnīra bija noteiktas 10 stiprākās sievietes un viņām nebija jāpiedalās priekšsacīkstēs, Alojā tika izspēlētas vēl 6 vietas. Kopā bija 3 apakšgrupas, divās pa 6 spēlētājām un vienā 5. No katras apakšgrupas finālturnīram kvalificējās 2 labākās spēlētājas, tai skaitā arī divas Iecavas novada sporta skolas „Dartija” audzēknes – Rēzija Meļķe un Ance Šastakoviča, kuras katra savā apkašgrupā izcīnīja 2.vietu. Līva Bogdanoviča izcīnīja 4.vietu savā apakšgrupā. Tālākā cīņa norisināsies finālturnīrā Saldū.