Iecavnieki triumfē Latvijas Jaunatnes meistarsacīkstēs galda tenisā

        

25.-26.janvārī Iecavā norisinājās Latvijas Jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā “C” grupā (2007.g.dz. un jaunāki). Šajā forumā Iecavas novada sporta skolu “Dartija” pārstāvēja Hetere Hete Zāģere, Linda Pūķe, Monta Milzere, Šarlīna Žikare, Dārta Glušaka, Anastasija Ruda, Ketija Dūmiņa, Mareks Lauciņš – Veiners, Reinis Rozentāls un Igors Kovaļonoks.   

Godalgoto vietu ieguvējus gaidīja diplomi, medaļas un kausi. Par favorītiem zēnu grupā tika uzskatīti galda tenisa kluba “Namejs” no Rīgas pārstāvji, taču iecavnieki pierādīja savu “neviesmīlību”. Reinis Rozentāls izcīnīja 1.vietu, atstājot favorītus aiz sevis. Vienspēlēs Marekam Lauciņam – Veineram neveicās tik labi, taču objektīvu iemeslu dēļ, jo uz sacensībām viņš ieradās taisnā ceļā no vācu valodas olimpiādes. Savukārt dubultspēlēs Mareks kopā ar Reini izcīnīja 1.vietu ar rezultātu 3-1, pieveicot liepājniekus.       

Meitenēm finālā iekļuva 3 iecavnieces – 3.vietu izcīnīja Hetere Hete Zāģere, 6.vietu Monta Milzere un 8.vietu Linda Pūķe. Meiteņu dubultspēlēs Hetere, spēlējot kopā ar Francisku Liniņu (Preiļi), izcīnīja 1.vietu, bet Monta, spēlējot ar Elīzu Manavicku (Bauska), 3.vietu. Jauktajās dubultspēlēs 1.vietu izcīnīja Hetere Hete Zāģere un Reinis Rozentāls, intriģējošā un saspringtā cīņā, pārspējot Bauskas un Rīgas apvienoto pāri.  Līdz ar to Reinis Rozentāls kļuva par sacensību absolūto uzvarētāju. Iecavnieki no iespējamiem 8 kausiem, 6 atstāja savā īpašumā. 

Foto: R.Linejs