“Cēsu kausa” izcīņa basketbolā

No 10.līdz 12.janvārim norisinājās 23.starptautiskais basketbola turnīrs “Cēsu kauss 2020”. Turnīrā piedalījās Iecavas novada sporta skolas “Dartija” U-9 grupas komanda (2011.gadā dzim. un jaun.): Kristaps Nolbergs, Kristaps Vizbulis, Linards Karpovs, Raivo Purviņš, Eduards Šusts, Adrians Štrauss, Toms Lešinskis, Alekss Skvorcovs, Madars Osis, treneris Voldemārs Pārums.  Šajā vecuma grupā sacentās 10 komandas, kuras tika sadalītas 2 apakšgrupās.  Mūsu spēlētāji izcīnīja 2 uzvaras un piedzīvoja 2 zaudējumus:

Iecava-Sigulda 18:6

Iecava-Tartu Kalev (Igaunija) 14:23

Iecava-Hiito (Igaunija) 20:7

Iecava-Valmiera 18:33

Spēlē par 5. un 6.vietu Iecava cīnījās pret Cēsīm, izcīnot uzvaru 21:8. Rezultātā mūsu spēlētāji ierindojās 5.vietā. Iecavas novada sporta skolas “Dartija” vērtīgākais spēlētājs šajā turnīrā – Eduards Šusts.

Foto: Līga Nolberga un Voldemārs Pārums