Iecavas novada sporta skolas „Dartija” vieglatlētikas sacensības telpās U-10 un U-16 grupām (1.posms)

20.novembrī Iecavas novada sporta skolā „Dartija” norisinājās vieglatlētikas sacensību telpās 1.posms U-10 un U-16 vecuma grupām.

Rezultāti U-10
Meitenes Zēni
Disciplīna: 30 m
Izcīnītā vieta Vārds, uzvārds Rezultāts Izcīnītā vieta Vārds, uzvārds Rezultāts
1. Amanda Rozentāle 5,47 sek. 1. Eduards Šusts 5,56 sek.
2. Megija Mora 6,06 sek. 2. Raivo Purviņš 5,60 sek.
3. Laura Šuherte 6,25 sek. 3. Alekss Skvorcovs 5,60 sek.
Disciplīna: 30 m/barjeras
1. Amanda Rozentāle 6,87 sek. 1. Alekss Skvorcovs 7,25 sek.
2. Megija Mora 7,56 sek. 2. Adrians Štrauss 7,31 sek.
3. Laura Šuherte 8,43 sek. 3. Raivo Purviņš 7,35 sek.
Disciplīna: augstlēkšana
1. Amanda Rozentāle 0,90 m 1. Olivers Smeilis 0,90 m
2. Laura Šuherte 0,85 m 2. Eduards Šusts 0,90 m
3. Ance Ziemele 0,80 m 3. Klāvs Mediņš 0,90 m
Disciplīna: pildbumbas mešana
1. Megija Mora 7,16 m 1. Eduards Šusts 8,75 m
2. Amanda Rozentāle 6,55 m 2. Adrians Štrauss 7,83 m
3. Laura Šuherte 5,83 m 3. Alekss Skvorcovs 7,20 m
Disciplīna: 4 apļu skrējiens
1. Amanda Rozentāle 1 min. 21,3 sek. 1. Alekss Skvorcovs 1 min. 23,3 sek.
2. Ance Ziemele 1 min. 30,2 sek. 2. Eduards Šusts 1 min. 24,1 sek.
3. Megija Mora 1 min. 37,9 sek. 3. Adrians Štrauss 1 min. 26,5 sek.
1.POSMA KOPVĒRTĒJUMS
1. Amanda Rozentāle 6 punkti 1. Eduards Šusts 10 punkti
2. Megija Mora 13 punkti 2. Alekss Skvorcovs 13 punkti
3. Laura Šuherte 15 punkti 3. Adrians Štrauss 17 punkti

 

Rezultāti U-16
Meitenes Zēni
Disciplīna: 30 m
Izcīnītā vieta Vārds, uzvārds Rezultāts Izcīnītā vieta Vārds, uzvārds Rezultāts
1. Adriana Krūzmane 4,56 sek. 1. Rihards Pūķis 4,28 sek.
2. Lianda Žvirble 4,65 sek. 2. Mairis Urķis 4,91 sek.
3. Patrīcija Brazauska 4,81 sek. 3. Emīls Stradiņš 5,44 sek.
Disciplīna: 30 m/barjeras
1. Adriana Krūzmane 5,14 sek. 1. Rihards Pūķis 4,84 sek.
2. Lianda Žvirble 5,34 sek. 2. Mairis Urķis 6,59 sek.
3. Karīna Berkmane 6,19 sek. 3.  

 

Disciplīna: lēciens augstumā
1. Keita Birziņa 47 cm 1. Rihards Pūķis 72 cm
2. Adriana Krūzmane 46 cm 2. Daniels Strautmanis 55 cm
3. Karīna Beta 45 cm 3. Mairis Urķis 45 cm
Disciplīna: pildbumbas mešana uz priekšu un atpaka ļ(rezultātu summa)
1. Lianda Žvirble 20,52 m 1. Rihards Pūķis 23,63 m
2. Karīna Berkmane 18,96m 2. Daniels Strautmanis 19,55 m
3. Karīna Beta 18,38 m 3. Mairis Urķis 13,29 m
Disciplīna: lodes grūšana (meitenēm 3 kg, zēniem 4 kg)
1. Karīna Berkmane 7,47 m 1. Daniels Strautmanis 9,96 m
2. Adriana Krūzmane 7,45 m 2. Rihards Pūķis 9,32 m
3. Lianda Žvirble 7,14 m 3. Mairis Urķis 6,41 m
Disciplīna: Beep tests (Eurofit)
1. Adriana Krūzmane 16,45 min. 1. Mairis Urķis 14,40 min.
2. Lianda Žvirble 15,40 min. 2. Rihards Pūķis 13,25 min.
3. PatrīcijaBrazauska 15,00 min. 3. Daniels Strautmanis 9,57 min.
1.POSMA KOPVĒRTĒJUMS
1. Adriana Krūzmane 12 punkti 1. Rihards Pūķis 8 punkti
2. Lianda Žvirble 15,5 punkti 2. Mairis Urķis 14 punkti
3. Karīna Beta 22 punkti 3. Daniels Strautmanis 16 punkti