Visvalža Eglīša 6.piemiņas turnīrs basketbolā jauniešiem

Divas dienas, 26. un 27. augustā, Iecavas novada sporta skolā “Dartija”norisinājās Visvalža Eglīša 6.piemiņas turnīrs basketbolā jauniešiem. Šogad turnīrā sacentās U-14 vecuma grupas zēni no Bauskas, Iecavas, Daugavpils, Smiltenes un Līvāniem/Jēkabpils.

 Spēļu starplaikos norisinājās metienu konkursi. Soda metienu konkursā uzvarēja iecavnieks Kristers Mors, divpunktu metienu konkursā uzvaru guva Iecavas komandas pārstāvis Aleksis Karpovs, bet trīspunktu metienu konkursā – Daugavpils komandas pārstāvis Rimants Vilcāns. Bumbu no laukuma centra visveiksmīgāk konkursā raidīja Ralfs Iesalnieks no Līvāniem un Aleksis Karpovs no Iecavas komandas. Konkursu uzvarētāji saņēma piemiņas veltes.

Turnīra kopvērtējums:

1.vieta – Līvāni/Jēkabpils

2.vieta – Bauska

3.vieta – Iecava

4.vieta – Daugavpils

5.vieta – Smiltene