Latvijas čempionāts galda tenisā „B” grupai

9.un 10.03.2019. Iecavā norisinājās  Latvijas čempionāts galda tenisā jauniešiem B grupā (2004.gads un jaunāki).  Iecavas novada sporta skolu „Dartija” pārstāvēja 3 audzēknes – Līva Bogdanoviča, Monta Milzere un  Rainelda Estere Blumberga.

Vislabākos rezultātus uzrādīja Līva Bogdanoviča, kura kļuva par Latvijas vicečempioni galda tenisā meiteņu grupā, dubultspēlēs kopā ar rīdzinieci Adeli Vīnerti arī kļuva par vicečempionēm, bet jauktajās dubultspēles kopā ar Preiļu pārstāvi Romānu Streļčuku izcīnija bronazas medaļu.

Rezultāti

Meitenes (17 dalībnieces)

2.vieta –  Līva Bogdanoviča

15.vieta –  Monta Milzere

16.vieta –  Rainelda Estere Blumberga

Meiteņu dubultspēles (7 pāri)

2.vieta –  Bogdanoviča / Vīnerte (Rīga) 

5.-7.vieta – Blumberga / Pļetņova (Salaspils)

 Jauktās dubultspēles (12 pāri)

3.vieta –  Bogdanoviča / Streļčuks (Preiļi)

Foto: no E.Cildermaņa albuma