Iecavas novada sporta skolas “Dartija” atklātās vieglatlētikas sacensības telpās U-12 grupai (2.posms)

30.01.2019. notika Iecavas novada sporta skolas “Dartija” atklātās sacensības vieglatlētikā telpās  U-12 grupai (2.posms), kurā piedalījās 20 meitenes un 13 zēni.  Bija ieradušies arī viesi no Vecumnieku novada sporta skolas. Dalībnieki sacentās 7 disciplīnās. 

Rezultāti

Meitenes Zēni
30 m
1.vieta Emīlija Straumīte (5,16 sek.)

2.vieta Patrīcija Čerpinska (5,26 sek.)       Vecumnieku novada sporta skola

3.vieta Adriana Daniela Selušinska (5,29 sek.)

1.vieta Kristiāns Štībelis (4,90 sek.)

2.vieta Erlends Strautmanis (4,96 sek.)

3.vieta Kārlis Daniels Lazda (5,19 sek.)

30 m/b
1.vieta Emīlija Straumīte (6,69 sek.)

2.vieta Alisa Veremeičika (6,71 sek.)

3.vieta Paula Pūķe  (7,13 sek.)

1.vieta Kārlis Daniels Lazda (5,69 sek.)

2.vieta Kristiāns Štībelis (5,97 sek.)

3.vieta Erlends Strautmanis (6,13 sek.)

Pildbumbas mešana uz priekšu ( meitenēm – 1 kg; zēniem – 2 kg )
1.vieta Alisa Veremeičika (12,01 m)

2.vieta Laura Dumpe (11,63 m)

3.vieta Anna Keita Kreicšteina (11,59 m)

1.vieta Kristiāns Štībelis (8,93 m)

2.vieta Oskars Bajārs (8,87 m)

3.vieta Matīss Gustavs Vītols (8,03m)

Augstlēkšana
1.vieta Loreta Lote Šķeltiņa (1,15 m)

2./3. vieta Alisa Veremeičika (1,10 m)

2./3.vieta Julianna Beznosenko (1,10 m) Vecumnieku novada sporta skola

1.vieta Kārlis Daniels Lazda (1,43 m)

2.vieta Kristiāns Štībelis (1,43 m)

3.vieta Gusts Ziemelis (1,25 m)

5 apļu skrējiens
1.vieta Alise Veremeičika (1:49,9 sek.)

2.vieta Anna Keita Kreicšteina (1:54,5 sek.)

3.vieta Adriana Daniela Selušinska (1:55,7 sek.)

1.vieta Erlends Strautmanis (1:42,5 sek.)

2.vieta Gusts Ziemelis (1:47,6 sek.)

3.vieta Markuss Trībers (1:54,3 sek.)

Tāllēkšana no vietas
1.vieta Loreta Lote Šķeltiņa (1,77 m)

2.vieta Paula Pūķe (1,74 m)

3.vieta Ketija Dūmiņa (1,69 m)

1.vieta Erlends Strautmanis (1,89 m)

2.vieta Kārlis Daniels Lazda (1,80 m)

3.vieta Matīss Gustavs Vītols (1,79 m)

3-solis no vietas
1.vieta Anna Keita Kreicšteina (5,06 m)

2.vieta Alise Veremeičika (4,94 m)

3.vieta Paula Pūķe (4,88 m)

1.vieta Kristiāns Štībelis (5,80 m)

2.vieta Kārlis Daniels Lazda  (5,37 m)

3.vieta Oskars Bajārs (5,00 m)

Kopvērtējuma rezultāti
Zēniem :
1.vieta Kārlis Daniels Lazda – 17 punkti
2.vieta Erlends Strautmanis – 24 punkti
3.vieta Kristiāns Štībelis – 25 punkti
 Meitenēm :
1.vieta Alisa Veremeičika – 19,5 punkti
2.vieta Anna Keita Kreicšteina – 37 punkti
3.vieta Loreta Lote Šķeltiņa – 38 punkti

Foto: no E.Traumanes albuma