„Iecavas novada Gada sportists 2018” laureātu apbalvošana un sporta skolas eglīte

9.janvārī svinīgā gaisotnē tika sumināti „Iecavas novada Gada sportists 2018” laureāti un sveikti sporta skolas „Dartija”  audzēkņi par sasniegumiem aizvadītajā gadā. Pateicību par sadarbību un atbalstu sporta skolai saņēma arī audzēkņu vecāki un sadarbības partneri. Tradicionāli katru gadu uz sporta laureātu apbalvošanas pasākumu tiek aicināts viesis, kurš saistīts ar sportu un Iecavu. Šogad pasākumā viesojās Guntars Baltgailis –   vieglatlētikas trenera Elmāra Gāgas bijušais audzēknis – vidējo un garo distanču skrējējs.

Par augstvērtīgiem sasniegumiem un atbildīgu pieeju mācību – treniņu darbam tika sveikti visu nodaļu audzēkņi:

Vieglatlētikas nodaļā
Paula Kaupe, Amanda Hilda Gromova, Anna Gabriela Hofmane (trenere Dace Vizule)
Vendija Osemļjaka, Keita Zariņa, Sindija Šimiņa (treneris Emīls Sevastjanovs)

Basketbola nodaļā
Rainers Stančiks, Gotfrīds Ansels Hofmanis, Martins Uļinskis (treneris Voldemārs Pārums)
Haralds Štāls, Henrijs Pļaviņš, Gvido Filipsons (treneris Vilnis Gailums)

Galda tenisa nodaļā
Marsels Molis, Elīna Bikova, Nikola Saulīte (trenere Margita Buņķe)
Reinis Rozentāls, Mareks Lauciņš – Veiners, Linda Pūķe (treneris Egmonts Cildermanis)
Hetere Hete Zāģere, Monta Milzere (trenere Baiba Gāga)

„Iecavas novada Gada sportists 2018” laureāti

  • Iecavas Gada sportists 2018 – jaunietis

Gvido Miezers –  Latvijas vieglatlētikas U-16 izlases dalībnieks, izcīnījis 2.vietu 300 m/b, 3.vietu 110 m/b Baltijas valstu sacensībās vieglatlētikā U-16 grupā, Latvijas čempionātos izcīnījis 4 godalgotās vietas, starptautiskajās sacensībās Čehijā (BRNO) izcīnījis 3.vietu 100 m/b.

  • Iecavas Gada sportiste 2018 – jauniete

Rēzija Meļķe – Igaunijas junioru un kadetu atklātajās  sacensībās  galda tenisā izcīnījusi 3.vietu, piedalījusies Eiropas čempionātā galda tenisā kadetiem Rumānijā (Kluja), izcīnījusi arī vairākas godalgotās vietas Latvijas čempionātos.

  • Iecavas Gada sportists 2018 – veterāns

Jānis Miezers – 2018.gada 28.jūlijā izcīnīja 9.vietu Pasaules čempionātā trīskāršā ultratriatlona distancē ,  11,4 km peldot, 540 km braucot uz velo un 126,6 km skrienot. Distances veikšanai Jānim bija nepieciešamas nedaudz vairāk kā 43 stundas. 

  • Iecavas Gada sportiste 2018 – veterāne

Agafija Buša – izcīnījusi 1.vietu Latvijas 18.atklātajā čempionātā galda tenisā veterānēm, vecuma grupā 70+ un 1.vietu Rīgas 2018.gada atklātajā čempionātā galda tenisā veterānēm

  • Iecavas Gada sportists 2018

Linards Jaunzems – izcīnījis 1.vietu Latvijas 29.universiādē ar Latvijas Universitātes komandu,  Pasaules U-23 čempionātā 3×3 basketbolā Ķīnā izcīnījis 2.vietu.

Fotogrāfijas no pasākuma skatīt sadaļā “Foto”