Z.Sliževska piemiņas turnīrs galda tenisā

2018.gada 2. un 3.novembrī Lietuvas pilsētā Salčiņinkai norisinājās ikgadējais Z.Sliževska piemiņas turnīrs galda tenisā bērniem un jauniešiem. Turnīra dalībnieki bija ieradušies no Lietuvas, Latvijas, Baltkrievijas un Krievijas. Iecavas novada sporta skolu „Dartija” turnīrā pāestāvēja četri audzēkņi – Līva Bogdanoviča, Rēzija Meļķe, Hetere Hete Zāģere un Reinis Rozentāls.

Patīkamu pārsteigumu sacensībās sagādāja Reinis Rozentāls, kurš savā apakšgrupā izcīnīja uzvaru un tika pirmajā finālā, izcīnot augsto 16.vietu starp 48 dalībniekiem. Tas ir ļoti atzīstams panākums Reinim, kurš tikai mazliet vairāk kā gadu apgūst šo sporta veidu. Pārējiem audzēkņiem šoreiz sekmes bija mazākas, lai arī spēles divu dienu garumā bija spraigas un visi cīnījās, cik vien varēja.

Rezultāti

2007.g.dzim. un jaun. meitenes (47 dalībnieces)

Hetere Hete Zāģere – 29.vieta

2007.g.dzim. un jaun. zēni (48 dalībnieki)

Reinis Rozentāls – 16.vieta

2003.g.dzim. un jaun. meitenes (28 dalībnieces)

Līva Bogdanoviča – 16.vieta

Rēzija Meļķe – 22.vieta