Iecavas novada sporta skolas “Dartija” sacensības vieglatlētikā “Sprinta diena”

Foto: Evelīna Traumane

19.septembra pēcpusdienā Iecavas novada stadionā pulcējās jaunie vieglatlēti no Bauskas, Iecavas, Ogres, Olaines un Aizkraukles,  lai mērotos spēkiem Iecavas novada sporta skolas “Dartija” sacensībās vieglatlētikā “Sprinta diena”. Sacensības norisinājās divās vecuma grupās: 2005.-2006.gadā dzimušajiem zēniem un meitenēm, kā arī 2007.gadā dzimušajiem un jaunākiem zēniem un meitenēm.

Rezultāti

2007.g.dzim. un jaun. meitenes

Keita Zariņa – 2.vieta 60 m (8,8 sek. fin.), 2.vieta 60 m/b (10,8 sek.)

Žanete Sinkovska – 3.vieta 60 m (8,8 sek. fin.)

Sāra Lagzdiņa – 5.vieta 60 m/b (11,7 sek.)

Sindija Šimiņa – 4.vieta 200 m (33,4 sek.)

Vendija Osemļjaka, Žanete Sinkovska, Sindija Šimiņa, Keita Zariņa – 1.vieta 4 x 60 m stafetē (36,6 sek.), 1.vieta Mazajā zviedru stafetē (3 min. 12,2 sek.)

  2007.g.dzim. un jaun. zēni

Kārlis Daniels Lazda – 2.vieta 60 m/b (12,5 sek.)

Erlends Strautmanis – 3.vieta 60 m/b (12,6 sek.)

Kristers Strautmanis – 3.vieta 200 m (31,3 sek.)

Nikolass Jaunzems – 4.vieta 60 m/b (13,1 sek.)

Kristers Voldemārs Lazda – 5.vieta 60 m/b (13,4 sek.)

Kristiāns Štībelis, Erlends Strautmanis, Kārlis Daniels Lazda, Rūdolfs Ozoliņš – 2.vieta 4 x 60 m stefetē (39,6 sek.), 2.vieta Mazajā zviedru stafetē (3 min. 20,8 sek.)

Markuss Jānis Pavilons, Gusts Ziemelis, Nikolass Jaunzems, Kristers Voldemārs Lazda – 3.vieta 4 x 60 m stafetē (44,7 sek.)

Markuss Jānis Pavilons, Gusts Ziemelis, Ēriks Eduards Lazda, Kristers Voldemārs Lazda – 3.vieta Mazajā zviedru stafetē (3 min. 29,8 sek.)

 2005.-2006.g.dzim. meitenes

Adriana Krūzmane – 1.vieta 200 m (28,4 sek.), 2.vieta 60 m (8,2 sek. fin.)

Anna Gabriela Hofmane – 1.vieta 60 m/b (9,9 sek.), 2.vieta 200 m (29,2 sek.)

Lianda Žvirble – 5.vieta 60 m (9,9 sek.)

Anna Gabriela Hofmane, Adriana Krūzmane, Keita Kalniņa, Lianda Žvirble – 1.vieta Mazajā zviedru stafetē (2 min. 45,1 sek.)

Anna Gabriela Hofmane, Adriana Krūzmane, Simona Gabrjune, Lianda Žvirble – 1.vieta 4 x 60 m stefetē (32,3 sek.)

  2005.-2006.g.dzim. zēni

Rihards Pūķis – 2.vieta 60 m (7,6 sek. fin.)

Lauris Lapiņš – 2.vieta 60 m/b (9,4 sek.), 5.vieta 200 m (29,3 sek.)

Daniels Strautmanis – 3.vieta 60 m/b (9,6 sek.), 3.vieta 200 m (27,5 sek.)

Lauris Lapiņš, Daniels Strautmanis, Rihards Pūķis, Henrijs Pļaviņš – 2.vieta 4 x 60 m stafetē (31,1 sek.)

 Lauris Lapiņš, Daniels Strautmanis, Rihards Pūķis, Gotfrīds Ansels Hofmanis – 1.vieta Mazajā zviedru stafetē (2 min. 30,6 sek.)