„ANDRO KIDS OPEN 2018”

No 17. līdz 19.augustam Diseldorfā (Vācijā) norisinājās starptautiskās sacensības galda tenisā „ANDRO KIDS OPEN 2018”.  Sacensībās piedalījās aptuveni 1800 dalībnieku no 21 valsts, tostarp Iecavas novada sporta skolas „Dartija” galda tenisisti: Rēzija Meļķe, Līva Bogdanoviča, Monta Milzere, Hetere Hete Zāģere, Reinis Rozentāls. Sacensībās spēkiem mērojās 2002.gadā dzimušie līdz 2009.gadā dzimušie un jaunāki spēlētāji, kuri bija sadalīti 8 vecuma grupās.

Spēles notika apakšgrupās, no kurām pirmo divu vietu ieguvēji kvalificējās pamatturnīram, pārējie no grupas piedalījās gandarījuma turnīrā.  Noteikumi gan pamatturnīrā, gan gandarījuma turnīrā bija strikti: 1-mīnusu sistēma (zaudētājs no spēles izstājas). No mūsu spēlētājām pamatturnīrā iekļuva Rēzija Meļķe, taču, diemžēl, nācās piedzīvot zaudējumu jau 1.kārtā. Viens solis līdz iekļūšanai pamatturnīrā pietrūka Montai Milzerei, un kopā ar pārējiem iecavniekiem viņa spēlēja gandarījuma turnīrā. Aizvadot labas spēles, līdz finālam tika Līva Bogdanoviča, rezultātā izcīnot 2.vietu 2004.gadā dzimušu meiteņu grupā (treneris Egmonts Cildermanis). 2009.gadā dzimušu un jaunāku meiteņu grupā 2.vietu izcīnīja arī Monta Milzere (trenere Baiba Gāga). 2007.gadā dzimušu meiteņu grupā 3.vietu izcīnīja Hetere Hete Zāģere (trenere Baiba Gāga), bet šī paša vecuma zēnu grupā Reinis Rozentāls izcīnīja dalītu 5.-8.vietu.

1.-3. vietu ieguvēji saņēma skaistas medaļas un balvas no galda tenisa sporta preču firmas „Andro”.