Iecavas novada sporta skolas „Dartija” starptautiskās balvu izcīņas sacensības galda tenisā

Iecavas novada sporta skolas „Dartija” starptautiskās balvu izcīņas sacensības galda tenisā

 Divas dienas, 17. un 18.martā, SAKS „Dartija” sporta namā valdīja saspringta sacensību gaisotne, jo par Iecavas novada sporta skolas „Dartija” balvām cīnījās 48 jaunie galda tenisisti no Preiļiem, Rīgas, Bauskas, Iecavas, kā arī viesi no Lietuvas pilsētām Šauļiem, Jonavas, Širvintas un Ukmerģes. Sacensības tradicionāli norisinās jau divpadsmito gadu, bet šī ir pirmā reize, kad godalgotās vietas izcīnīja arī Iecavas pārstāvji. Pārējās balvas aizceļoja uz Lietuvu, Preiļiem un Bausku.

Spēlētāji sacentās četrās vecuma grupās.

Rezultāti

2009.gadā dzim un jaunākas meitenes
Monta Milzere – 3.vieta
Anastasija Ruda – 5.vieta

2007.-2008.g.dzim. meitenes
Hetere Hete Zāģere – 3.vieta

2004.-2006.g.dzim. meitenes
Līva Bogdanoviča – 2.vieta
Rainelda Estere Blumberga – 8.vieta

2007.g.dzim. un jaunāki zēni
Reinis Linejs – 10.vieta
Reinis Rozentāls – 11.vieta

 

Foto no Rēzijas Meļķes albuma