Iecavas novada sporta skolas „Dartija” vieglatlētikas sacensības telpās U-12 grupai (2.posms)

31.janvārī SAKS „Dartija”sporta namā norisinājās Iecavas novada sporta skolas „Dartija” vieglatlētikas sacensības telpās U-12 grupai. Šis bija sacensību 2.posms. Pašmāju sportistu lielo pulku kuplināja viesi no Baldones.

Rezultāti

Meitenes / zēni

30 m

1.vieta – Žanete Sinkovska (5,1 sek.) / Kristaps Kravalis ( Baldone) (4,7 sek.)

2.vieta – Alise Baltrušaite (5,2 sek.) / Kristers Strautmanis (4,8 sek.)

3.vieta – Ance Anete Berkmane (5,3 sek.) / Miks Veinbergs (Baldone ) (4,9 sek.)

30 m/b

1.vieta – Žanete Sinkovska (6,2 sek.) / Miks Veinbergs (Baldone ) (6,4 sek.)

2.vieta – Ance Anete Berkmane (6,5 sek.)/ Kristers Strautmanis (6,5 sek.)

3.vieta – Sāra Lagzdiņa (6,8 sek.)/ Erlends Strautmanis (6,7 sek.)

Augstlēkšana

1.vieta – Sāra Lagzdiņa (1,15 m)/ Kārlis Lazda (1,23 m)

2.vieta – Ance Anete Berkmane (1,10 m) / Gvido Filipsons (1,15 m)

3.vieta – Žanete Sinkovska (1,10 m) / Kristers Strautmanis (1,15 m)

Lodes grūšana (meitenēm 1 kg, zēniem 2 kg)

1.vieta – Vendija Osemļjaka (10,02 m)/ Kristers Strautmanis (8,18 m)

2.vieta – Sāra Lagzdiņa (9,48 m) / Miks Veinbergs (Baldone) (7,85 m)

3.vieta – Ance Anete Berkmane (9,17 m) / Kristaps Kravalis (Baldone) (7,61 m)

400 m skrējiens

1.vieta – Žanete Sinkovska (1 min. 44,3 sek.) / Kristers Strautmanis ( 1 min. 35,8 sek.)

2.vieta – Dārta Miezere (1 min. 50,4 sek.) / Kristaps Kravalis (Baldone) (1 min. 39,3 sek.)

3.vieta – Ance Anete Berkmane (1 min. 53,4 sek.)/ Erlends Strautmanis (1 min. 40,8 sek.)

Kopvērtējumā pēc 2.posma:

1.vieta  – Žanete Sinkovska (21punkts)/ Kristers Strautmanis (19 punkti)

2.vieta – Ance Anete Berkmane (46 punkti) / Erlends Strautmanis (46 punkti)

3.vieta – Sāra Lagzdiņa (52,5 punkti) / Gvido Filipsons (49 punkti)

4.vieta – Sindija Šimiņa (63,5 punkti) / Kārlis Daniels Lazda (51 punkts)

5.vieta – Dārta Miezere (67,5punkti) / Tomass Līrums (54,5punkti)

6.vieta – Loreta Lote Šķeltiņa (81,5 punkti) / Gusts Ziemelis (83 punkti)