Darbīga nedēļas nodaļa galda tenisistiem

Aizvadītajā nedēļas nogalē Rīgā norisinājās starptautiskas galda tenisa sacensības jauniešiem „Rīgas Domes kausa izcīņa 2018”. Sacensībās piedalījās dalībnieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Moldovas, Anglijas, Norvēģijas, Vācijas, Islandes, Izraēlas, Baltkrievijas, Turkmenistānas un Azerbaidžānas. Iecavas novada sporta skolu „Dartija” sacensībās pārstāvēja četras dalībnieces: Rēzija Meļķe, Līva Bogdanoviča, Terēza Tabea Druviņa un Anna Ansone.

   2003.-2005.gadā dzimušo spēlētāju grupā sacentās 48 dalībnieces. Rēzija Meļķe izcīnīja 30. vietu, bet Līva Bogdanoviča ierindojās 35.vietā.  2000.-2002.gadā dzimušo spēlētāju grupā sacentās 50 dalībnieces. Terēzai Tabea Druviņai un Annai Ansonei neizdevās izkļūt no savas apakšgrupas, bet izslēgšanas turnīrā Terēza izcīnīja vienu uzvaru.

   24.februārī Bauskā sacentās 2.līgas dalībnieki sporta centra „Mēmele” balvu izcīņas sacensībās galda tenisā. Šī bija jau sacensību 3.kārta. Iecavas novada sporta skolu „Dartija” sacensībās pārstāvēja: Reinis Rozentāls (15.vieta), Reinis Linejs (16.vieta), Mareks Lauciņš – Veiners (18.vieta), Linda Pūķe (21.vieta), Šarlīna Žikare (22.vieta), Daniels Kalniņš (23.vieta).