Iecavas novada sporta skolas “Dartija” sacensības vieglatlētikā “Sprinta diena”

20.septembrī Iecavas novada stadionā norisinājās Iecavas novada sporta skolas “Dartija” sacensības vieglatlētikā “Sprinta diena”. Sacensības norisinājās divās vecuma grupās: 2004.-2005.gadā dzimušiem zēniem un meitenēm, 2006.gadā dzimušiem un jaunākiem zēniem un meitenēm. Dalībnieku skaitu kuplināja viesi no Olaines, Bauskas un Jelgavas.

Labākie rezultāti

2004.-2005.g.dzim.

Rihards Pūķis – 2.vieta 60 m (8,4 sek.finālā), 7.vieta 200 m (30,7 sek.)

Daniels Strautmanis – 3.vieta 60 m (8,7 sek. finālā), 3.vieta 200 m (28,3 sek.)

Ralfs Strautmanis – 6.vieta 200 m (30,4 sek.)

Karīna Berkmane – 4.vieta 60 m (9,7 sek. finālā), 4.vieta 60 m/b (12,4 sek.)

Ralfs Strautmanis, Daniels Strautmanis, Lauris Lapiņš, Rihards Pūķis – 2.vieta 4 x 60 m stafetē (33,4 sek.)

Ralfs Strautmanis, Daniels Strautmanis, Lauris Lapiņš, Rihards Pūķis – 1.vieta mazajā zviedru stafetē (2 min.38,03 sek.)

2006.g.dzim. un jaun.

Adriana Krūzmane – 1.vieta 60 m/b (10,4 sek.),2.vieta 200 m (31,3 sek.)

Anna Gabriela Hofmane – 2.vieta 60 m (8,9 sek. finālā)

Keita Zariņa – 3.vieta 60 m/b (11,2 sek.), 5.vieta 60 m (9,6 sek. finālā)

Žanete Sinkovska – 5.vieta 200 m (34,0 sek.), 6.vieta 60 m (9,9 sek. finālā)

Agnese Niedra – 6.vieta 60 m/b (12,5 sek.)

Alise Baltrušaite – 7.vieta 60 m/b (12,8 sek.)

Karīna Kvāše – 6.vieta 200 m (34,4 sek.)

Anna Gabriela Hofmane, Žanete Sinkovska, Keita Zariņa, Adriana Krūzmane – 1.vieta 4x 60 m stafetē (34,6 sek.), 2.vieta mazajā zviedru stafetē (3 min. 04,4 sek.)

Karīna Kvāše, Sindija Šimiņa, Alise Baltrušaite, Agnese Niedra – 3.vieta 4 x 60 m stafetē, 4.vieta mazajā zviedru stafetē (3 min. 20,3 sek.)

 Gotfrīds Hofmanis – 2.vieta 60 m (8,7 sek. finālā)

Kristers Strautmanis – 4.vieta 60 m (9,2 sek. finālā), 6.vieta 200 m (33,7 sek.)

Rodrigo Nolbergs – 5.vieta 60 m (9,5 sek. finālā), 5.vieta 200 m (32,7 sek.)

Erlends Strautmanis – 1.vieta 60m/b (12,4 sek.), 7.vieta 200 m (34,6 sek.)

Renāts Tokmačovs – 2.vieta 60 m/b (12,8 sek.)

Kārlis Lazda – 3.vieta 60m/b (13,2 sek.)

Kristers Strautmanis, Rodrigo Nolbergs, Erlends Strautmanis, Gotfrīds Ansels  Hofmanis – 1.vieta 4 x 60 m (38,4 sek.)

Kristers Strautmanis, Rodrigo Nolbergs, Erlends Strautmanis, Gotfrīds Ansels  Hofmanis – 1.vieta mazā zviedru stafete (3 min. 10,1 sek.)