Starptautiskās sacensības galda tenisā Vācijā

No 16.līdz 22.augustam Vācijas pilsētā Diseldorfā norisinājās starptautiskās galda tenisa sacensības  „28th ANDRO KIDS OPEN”. Sacensībās piedalījās 1500 dalībnieki no 26 valstīm, tai skaitā piecas Iecavas novada sporta skolas „Dartija” galda tenisistes. Spēles norisinājās uz 75 galdiem. Iecavnieces pārsteidza kuplais dalībnieku skaits, kā arī lieliska sacensību organizācija. Sacensību organizatori bija padomājuši arī par spēlētāju atpūtas iespējām un izklaidi spēļu starplaikos.

          2001.gadā dzimušo jauniešu grupā Terēza Tabea Druviņa izcīnīja dalīto 5.vietu. 2003.gadā dzimušo jauniešu grupā Rēzija Meļķe ierindojās dalītajā 9.vietā. 2004.gadā dzimušo jauniešu grupā Līva Bogdanoviča neiekļuva 1.finālā, bet gandarījuma turnīrā izcīnīja dalīto 17.vietu. Hetere Hete Zāģere izcīnīja dalītu 9.vietu 2007.gadā dzimušo meiteņu grupā, bet 2008.gadā dzimušu un jaunāku meiteņu grupā Monta Milzere gandarījuma turnīrā ierindojās 4.vietā.

          Abām jaunākajām Iecavas spēlētājām bija iespēja spēlēt ar pasaules spēcīgākās galda tenisa valsts – Ķīnas spēlētājām.

Foto no R.Meļķes albuma