Starptautiskas sacensības galda tenisā Jonavā

Divas dienas, 12. un 13.maijā, Lietuvas pilsētā Jonavā norisinājās starptautisks piemiņas turnīrs galda tenisā jauniešiem, kas tiek organizēts, godinot divus aizsaulē aizgājušus galda tenisa trenerus.  Sacensībās piedalījās galda tenisisti no Ukrainas, Baltkrievijas, Lietuvas, Latvijas un Krievijas.

Iecavas novada sporta skolu „Dartija” sacensībās pārstāvēja 3 galda tenisistes – Līva Bogdanoviča, Rēzija Meļķe un Rainelda Estere Blumberga. Kopā 47 meitenes sacentās 2003.gadā dzimušu un jaunāku galda tenisistu vecuma grupā. Vislabāk veicās Rēzijai Meļķei, iekļūstot 1.finālā un izcīnot 13.vietu. Rēzijas spēļu bilance: 6 uzvaras, 3 zaudējumi. Laba spēļu bilance bija arī Līvai Bogdanovičai: 5 uzvaras, 3 zaudējumi. Rezultātā Līva ierindojās 25.vietā. Šoreiz mazāk veiksmīgs starts mūsu jaunākajai dalībniecei Raineldai Esterei Blumbergai, tomēr Rainelda guva lielisku pieredzi, sacenšoties ar spēcīgiem un arī vecākiem citu valstu konkurentiem.