LR 2017.gada komandu čempionāts galda teinsā jauniešiem

23.aprīlī Rīgā norisinājās LR 2017.gada komandu čempionāts galda tenisā jauniešiem divās vecuma grupās – 1999.gadā dzimušiem un jaunākiem, 2004.gadā dzimušiem un jaunākiem spēlētājiem. 

Vecākajā grupā cīnījās divas Iecavas novada sporta skolas „Dartija” komandas. Apvienotā Iecavas un Preiļu komanda, kurā spēlēja Terēza Tabea Druviņa un Diāna Afanasjeva, izcīnīja čempionu titulu. Abas jaunietes ir izlases dalībnieces un gatavojas dalībai Eiropas čempionātā.  Otrajā komandā šajā vecuma grupā spēlēja Rēzija Meļķe un Anna Ansone.  Jaunietes ierindojās 5.vietā.


2004.gadā dzimušo un jaunāku spēlētāju grupā arī cīnījās divas Iecavas komandas. Apvienotā Iecavas – Skaistkalnes komanda, kurā spēlējā Līva Bogdanoviča pārī ar skaistkalnieti Līgu Juškeviču, izcīnīja 1.vietu un čempionu titulu. 2.komandā sacentās Rainelda Estere Blumberga un Hetere Hete Zāģere. Meitenes ierindojās 4.vietā.

Foto no T.Druviņas personīgā albuma