Iecavas novada sporta skolas “Dartija” vieglatlētikas sacensības telpās U-12.grupai, 3.posms

1.martā SAKS “Dartija” sporta namā norisinājās noslēdzošais posms Iecavas novada sporta skolas “Dartija” vieglatlētikas sacensībām telpās U-12 grupai. Šoreiz dalībnieku skaitu kuplināja viessportisti no Kandavas un Ķekavas.

Rezultāti

Meitenes/zēni

30 m
1.vieta – Anna Gabriela Hofmane (Iecava) 5,0 sek. / Gotfrīds Ansels Hofmanis (Iecava) 4,8 sek.
2.vieta – Agnese Niedra (Iecava) 5,2 sek./  Niklass Kalniņš (Iecava) 4,99 sek.
3.vieta – Keita Zariņa (Iecava) 5,3 sek. / Kristers Strautmanis (Iecava) 5,06 sek.

30/b m
1.vieta – Anna Gabriela Hofmane (Iecava) 5,98 sek. / Gotfrīds Ansels Hofmanis (Iecava) 5,94 sek.
2.vieta – Keita Kalniņa (Iecava) 6,53 sek. / Ņikita Besprozvannijs (Iecava) 6,08 sek.
3.vieta – Marta Nagle (Kandava) 6,92 sek. / Niklass Kalniņš (Iecava) 6,12 sek.

Lodes grūšana
1.vieta – Katrīna Klāsupa (Iecava) 9,74 m / Tomass Krūmiņš (Ķekava) 9,33 m
2.vieta – Aleksa Saka (Kandava) 8,73 m / Marks Volobujevs (Ķekava) 7,84 m
3.vieta – Keita Zariņa (Iecava) 8,63 m / Niklass Kalniņš (Iecava) 7,68 m

Augstlēkšana
1.vieta – Anna Gabriela Hofmane (Iecava) 1,25 m / Niklass Kalniņš (Iecava) 1,35 m
2.vieta – Marta Nagle (Kandava) 1,15 m / Ņikita Besprozvannijs (Iecava) 1,20 m
3.vieta – Keita Kalniņa (Iecava) 1,15 m / Raiens Mors (Iecava) 1,10 m

5 apļu skrējiens
1.vieta – Keita Kalniņa (Iecava) 1 min. 45,5 sek. / Aleksandrs Martinovs (Iecava) 1 min. 38,8 sk.
2.vieta –                                                                 / Kristers Strautmanis (Iecava) 1 min. 39,7 sek.
2./3.vieta – Sindija Šimiņa (Iecava) 1 min. 51,8 sek., Anna Gabriela Hofmane (Iecava) 1 min. 51,8 sek.
3.vieta –                                                                /Gotfrīds Ansels Hofmanis (Iecava) 1 min. 42,4 sek.

Kopvērtējums
1.vieta – Anna Gabriela Hofmane (16 punkti) / Kristers Ratnieks (23 punkti)
2.vieta – Keita Kalniņa (34 punkti) / Ņikita Besprozvannijs (25 punkti)
3.vieta – Liāna Voronova (57,5 punkti) / Kristers Strautmanis (27,5 punkti)
4.vieta – Luīze Orupa (62,5 punkti) / Mārcis Šusts (50 punkti)
5.vieta – Ance Anete Berkmane (64,5 punkti) / Erlends Strautmanis (50 pukti)
6.vieta – Sāra Lagzdiņa (70 punkti) / Renāts Tokmačovs (58 punkti)