Iecavas novada sporta skolas „Dartija” starptautiskās balvu izcīņas sacensības galda tenisā Iecavā, 18.-19.03.2017.

Divas dienas, 18. un 19.martā  SAKS „Dartija” sporta namā pulcējās četru valstu 67 jaunie galda tenisisti, lai mērotos spēkiem Iecavas novada sporta skolas „Dartija” starptautiskajās balvu izcīņas sacensībās galda tenisā. Iecavā sacentās galda tenisisti no Suwalkiem un Belostokas Polijā, Minskas un Grodno Baltkrievijā, Jonišķiem, Jonavas, Paņevežiem un Laukuves Lietuvā, Preiļiem, Jēkabpils, Rēzeknes, Rīgas un Iecavas Latvijā.

Iecavas novada sporta skolu „Dartija” pārstāvēja sešas galda tenisistes – Rēzija Meļķe, Terēza Tabea Druviņa, Līva Bogdanoviča, Rainelda Estere Blumberga, Hetere Hete Zāģere un Santa Upelniece. Divpadsmit kausus šoreiz mājās aizveda viesi no Polijas, Lietuvas un Baltkrievijas. Diemžēl iecavniecēm šoreiz neizdevās izcīnīt godalgotās vietas.  Spēlējot 2001.-2003.gadā dzimušo sportistu spēcīgajā konkurencē, Terēza Tabea Druviņa izcīnīja 9., bet Rēzija Meļķe 11.vietu.  Līvai Bogdanovičai izdevās ielauzties 1.finālā un izcīnīt 6.vietu 2004.-2006.gadā dzimušo spēlētāju konkurencē, Rainelda Estere Blumberga šajā vecuma grupā ierindojās 15.vietā.  Bet 2007.gadā dzimušu un jaunāku spēlētāju vecuma grupā Hetere Hete Zāģere izcīnīja 14. vietu, bet Santa Upelniece ierindojās 15.vietā.