Galda tenisisties sacenšas Iecavā, Bauskā un Salaspilī

Iecavas novada 2016./2017.gada sezonas sacensības
 galda tenisā, 4.kārta

23.februārī SAKS „Dartija” sporta namā norisinājās 4.kārta Iecavas novada 2016./2017.gada sezonas sacensībām galda tenisā. Sacensību 4.kārtā piedalījās 16 spēlētāji.

Rezultāti:
1.vieta – Egmonts Cildermanis
2.vieta – Verners Rinkovičs
3.vieta – Vilis Dubrovskis
4.vieta – Terēza Tabea Druviņa
5.vieta – Jānis Breijers
6.vieta – Rolands Linejs

Sporta centra „Mēmele” kausa izcīņas sacensības
galda tenisā, 3.kārta
Bauskā, 25.02.2017.

25.februārī Bauskā norisinājās sporta centra „Mēmele” balvu izcīņas sacensību galda tenisā 3.kārta. Sacensībās piedalījās arī Iecavas novada sporta skolas „Dartija” galda tenisistes.

Rezultāti:
1.līga (24 dalībnieki)
Terēza Tabea Druviņa – 1.vieta
Rēzija Meļķe – 4.vieta
2.līga (33 dalībnieki)
Līva Bogdanoviča – 1.vieta
Rainelda Estere Blumberga – 9.vieta
Anastasija Ruda – 13.vieta

 

Priekšsacīkstes Latvijas 2017.gada individuālajam čempionātam galda tenisā sievietēm

26.februārī Salaspilī norisinājās priekšsacīkstes Latvijas 2017.gada individuālajam čempionātam galda tenisā sievietēm, tajās piedalījās Iecavas novada sporta skolas „Dartija” galda tenisistes Anna Ansone, Rēzija Meļķe, Līva Bogdanoviča un Terēza Tabea Druviņa. Pavisam sacentās 27 dalībnieces. Lai kvalificētos fināliem, bija nepieciešams izcīnīt 1.vietu, par 2.vietas ieguvēju dalību finālos varēja lemt Latvijas Galda Tenisa federācija. Vislielākās cerības iekļūšanai finālā bija Terēzai Tabea Druviņai, tomēr negaidot zaudējot spēlētājai, kuru bija plānots uzvarēt, tika izcīnīta 3.vieta grupā un  Terēzas izredzes iekļūt finālā tika zaudētas. Savukārt reālas izredzes iekļūt finālā nebija Līvai Bogdanovičai, taču Salaspilī Līva spēles aizvadīja ļoti labā līmenī.

 

Foto no T.Druviņas personīgā albuma