Noslēgušās Latvijas 2015./2016.gada sezonas STIGA kausa izcīņas sacensības galda tenisā

21.maijā Rīgā noslēdzās Latvijas 2015./2016. gada sezonas STIGA kausa izcīņas sacensības galda tenisā. Šajā sacensību posmā par izcīnīto vietu tika piešķirti papildus 20 punkti, kas būtiski varēja ietekmēt kopvērtējuma rezultātus.

Pēdējā sacensību kārtā vecākajā grupā meitenēm Terēza Tabea Druviņa izcīnīja 3.vietu, bet Rēzija Meļķe 9.vietu. Kopvērtējumā Terēza nosargāja 3.vietu, bet Rēzija ierindojās 7.vietā.

image

Jaunāko meiteņu grupā pēdējā kārta neveiksmīga izvērtās Līvai Bogdanovičai, kura ierindojās 7.vietā, bet kopvērtējumā par 15 punktiem atpalika no 3.vietas un ierindojās 4.vietā. Rainelda Blumberga pēdējā sacensību kārtā izcīnīja 13.vietu, kopvērtējumā pakāpjoties uz 10.vietu, bet Hetere Hete Zāģere izcīnīja 14.vietu, kopvērtējumā ierindojoties 12.vietā.

image2