Latvijas jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā „A” grupai

9.un 10.aprīlī Rīgā norisinājās Latvijas jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā vecākās – „A” grupas spēlētājiem (1998.gadā dzimušiem un jaunākiem). Sacensībās piedalījās piecas sporta skolas „Dartija” galda tenisistes.

 Vienspēļu rezultāti:

3.vieta – Terēza Tabea Druviņa

5.vieta – Beāte Jašuka

15.vieta – Beāte Berķe

16.vieta – Anna Ansone

18.vieta – Sibilla Anna Salgrāve

           Vienspēļu 1.finālā neveiksmīga izloze saveda kopā Terēzu Tabea Druviņu un Beāti Jašuku. Tā kā spēles norisinās pēc vienmīnusu sistēmas, zaudētājai nācās spēlēt par 5.-8.vietu. Šoreiz piekāpties nācās Beātei Jašukai. Toties meiteņu dubultspēlēs pēc ļoti saspringtām spēlēm, tai skaitā finālspēli pret kuldīdznieci  – vienspēļu uzvarētāju Ingu Birznieci un rēzeknieti Liānu Zeltiņu, mūsu meitenes, uzvarot ar rezultātu 3:2, izcīnīja čempionu titulu, kausu un zelta medaļas.