Iecavas novada sporta skolas „Dartija” balvu izcīņas sacensības galda tenisā

Dartija balvu izcīņa gt 2016 00819.un 20.martā SAKS „Dartija” sporta namā norisinājās tradicionālās Iecavas novada sporta skolas „Dartija” balvu izcīņas sacensības galda tenisā. Divas dienas spēkiem mērojās galda tenisisti no Polijas (Suvalki), Lietuvas (Viļņa, Jonava, Akmene, Salčiņinkai, Širvintas, Paņeveža), Baltkrievijas (Minska) un Latvijas (Preiļi, Jēkabpils, Liepāja, Skaistkalne, Rīga, Iecava) – kopā 85 dalībnieki. Šogad sacensības izcēlās ar sīvu konkurenci, tradicionāli spēcīgi bija Lietuvas un Baltkrievijas galda tenisisti.

Rezultāti

Jaunietes 2001.-2003.g.dzim.

1.vieta – Gabriele Strodomskite ( Lietuva, Akmene)
2.vieta – Jūlija Zavarzina (Lietuva, Jonava)
3.vieta – Valērija Mihailova (Latvija, Preiļi)Dartija balvu izcīņa gt 2016 012

Šajā vecuma grupā 1.finālā izdevās iekļūt Terēzai Tabea Druviņai un Rēzijai Meļķei. Terēzai pietrūka pavisam nedaudz līdz goda pjedestālam. Tā kā trim spēlētājām bija vienāds punktu skaits, visu izšķīra setu attiecība. Rezultātā Terēza Tabea Druviņa ierindojās 4.vietā. Rēzija Meļķe izcīnīja 9.vietu.

 Meitenes 2004.-2006.g.dzim.

1.vieta – Karina Moroz (Baltkrievija, Minska)
2.vieta – Laura Rusakaite (Lietuva, Salčiņinkai)
3.vieta – Arina Karamjan (Baltkrievija, Minska)

1.finālā iekļuva Iecavas novada sporta skolas „Dartija” galda tenisiste Līva Bogdanoviča, rezultātā ierindojoties 9.vietā.

Meitenes 2007.g.dzim. un jaun.

1.vieta – Jeļizaveta Timaškova (Baltkrievija, Minska)
2.vieta – Angeļina Osipčik (Baltkrievija, Minska)
3.vieta – Evelīna Kazmianaite (Lietuva, Paņeveža)

Iecavniece Hetere Hete Zāģere izcīnīja 9.vietu.

Zēni 2004.g.dzim. un jaun.

1.vieta – Gytis Kņezis (Lietuva, Paņeveža)
2.vieta – Lukas Laketčenko (Lietuva, Salčiņinkai)
3.vieta – Leonīds Farbtuhs (Latvija, Rīga)