Starptautiskās vieglatlētikas sacensības „Kuldīgas Katrīnas kauss”

62350__5243f2db73b05.jpg16.janvārī sesto reizi norisinājās starptautiskās vieglatlētikas sacensības „Kuldīgas Katrīnas kauss”. Sacensībās piedalījās 181 vieglatlēts no 10 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Grieķijas, Lielbritānijas, Nīderlandes, Ungārijas, Zviedrijas un Azerbaidžānas. Latviju pārstāvēja kupls skaits spēcīgāko pašmāju sportistu, tai skaitā arī četri Iecavas novada sporta skolas „Dartija” vieglatlēti. Augstvērtīgāko rezultātu uzrādīja Raitis Fomrats, uzstādot jaunu personisko rekordu un izcīnot 11.vietu 60 m (7,23 sek.). Daniels Fjodorovs šajā pašā distancē ierindojās 13.vietā (7,30 sek.). Savukārt 300 m distancē Emīls Sevastjanovs izcīnīja 18.vietu (37,81 sek.), bet Edijs Lācis ierindojās 19.vietā (37,87 sek.).