Latvijas jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā “C” grupai

imageDivas dienas – 16. un 17.janvārī Rīgā norisinājās Latvijas jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā “C” grupai (2003.g.dzim. un jaun.). Sacensībās piedalījās arī Iecavas novada sporta skolas “Dartija” galda tenisistes – Rēzija Meļķe, Līva Bogdanoviča un Rainelda Blumberga. Mājup trenere Baiba Gāga un meitenes devās gandarītas par veiksmīgām spēlēm un izcīnītajām medaļām.

Raineldai Blumbergai šis bija pirmais Latvijas čempionāts, un vienspēļu konkurencē Rainelda ierindojās 15.vietā. Savukārt Līva Bogdanoviča ierindojās labāko galda tenisistu astoņniekā, izcīnot 7.vietu. Rēzija Meļķe mājās devās ar godam izcīnītām sudraba medaļām vienspēlēs un jauktajās dubultspēlēs kopā ar Denisu Vasiļjevu no Rēzeknes. Savukārt meiteņu dubultspēlēs Rēzija Meļķe kopā ar Līvu Bogdanoviču izcīnīja bronzas medaļas.

(Foto no Rēzijas Meļķes personīgā arhīva)