Iecavas novada sporta skolas „Dartija” vieglatlētikas sacensības telpās „A” grupai un junioriem

62350__5243f2db73b05.jpg25.novembrī SAKS „Dartija” sporta namā norisinājās Iecavas novada sporta skolas „Dartija” vieglatlētikas sacensību telpās „A” grupai un junioriem 1.posms.

 
Rezultāti
„A” grupa
Meitenes/Zēni
30 m
1.vieta – Amanda Grīnberga (4,79 sek.)/Edijs Lācis (4,07 sek.)
2.vieta – Ksenija Siliņa (4,89 sek.)/Matīss Mitrofanovs (4,14 sek.)
3.vieta – Marta Barlote (5,07 sek.)/Ansis Pumpurs (4,31 sek.)
30 m/b
1.vieta –Amanda Grīnberga (5,62 sek.)/Edijs Lācis (4,65 sek.)
2.vieta –                                              /Matīss Mitrofanovs (4,66 sek.)
3.vieta –                                               /Hugo Huberts Puriņš (4,87 sek.)
Augstlēkšana
1.vieta – Amanda Grīnberga (1,45 m)/Edijs Lācis (1,60 m)
2.vieta –                                              /Edijs Veršinskis (1,55 m)
3.vieta –                                               /Matīss Mitrofanovs (1,50 m)
Pildbumbas mešana
1.vieta – Amanda Grīnberga (11,97 m)/Edijs Lācis (11,19 m)
2.vieta – Marta Barlote (9,49 m)/Ansis Pumpurs (11,01 m)
3.vieta – Ksenija Siliņa (8,63 m)/Hugo Huberts Puriņš (10,23 m)
400 m
1.vieta –Ksenija Siliņa (1 min. 46,2 sek.)/Edijs Lācis (1 min. 21,9 sek.)
2.vieta –                                                 /Edijs Veršinskis (1 min. 28,9 sek.)
3.vieta –                                                /Matīss Vitrups (1 min. 29,5 sek.)

Juniori
Jaunietes/Jaunieši
30 m
1.vieta – Jana Zamarina (4,63 sek.)/Raitis Fomrats (3,82 sek.)
2.vieta – Renāte Zabarovska (5,94 sek.)/Māris Mika Lejnieks (4,13 sek.)
3.vieta –                                               /Elvis Dredžels (4,28 sek.)
30 m/b
1.vieta – Jana Zamarina (5,36 sek.)/Raitis Fomrats (4,95 sek.)
2.vieta –                                         /Māris Mika Lejnieks (4,97 sek.)
Augstlēkšana
1.vieta –                                       /Elvis Dredžels (1,70 m)
2.vieta –                                     /Māris Mika Lejnieks (1,40 m)
Pildbumbas mešana
1.vieta – Jana Zamarina (9,98 m)/Elvis Dredžels (12,70 m)
2.vieta – Renāte Zabarovska (6,80 m)/ Raitis Fomrats (11,71 m)
3.vieta –                                               / Māris Mika Lejnieks (9,40 m)
400 m
1.vieta – Jana Zamarina (1 min. 43,9 sek.)/Raitis Fomrats (1 min.24,5 sek.)
2.vieta –                                                   /Elvis Dredžels (1 min. 33,7 sek.)
 

Kopvērtējumā pēc 1.posma
 
„A” grupa
Meitenes/Zēni
1.vieta – Amanda Grīnberga (7 punkti)/Edijs Lācis (5 punkti)
2.vieta – Ksenija Siliņa (12 punkti)/Hugo Huberts Puriņš (18 punkti)
3.vieta – Marta Barlote (14 punkti)/Matīss Mitrofanovs (19,5 punkti)
4.vieta –                                       /Ansis Pumpurs (21 punkts)
5.vieta –                                       /Edijs Veršinskis (21,5 punkti)
6.vieta –                                      /Matīss Vitrups (23 punkti)
Juniori
1.vieta – Raitis Fomrats(8 punkti)
2.vieta – Elvis Dredžels (10 punkti)
3.vieta – Māris Mika Lejnieks (12 punkti)