Visvalža Eglīša 2.piemiņas turnīrs basketbolā

Višuka kaussAugusta izskaņā divas dienas SAKS “Dartija” sporta namā norisinājās nu jau par tradicionālu kļuvušais basketbola turnīrs, kas tiek rīkots, godinot aizsaulē aizgājušo Latvijas basketbola leģendu Visvaldi Eglīti. Šogad turnīrā piedalījās piecas 1997.-1998.gadā dzimušo zēnu komandas. 28.augustā turnīrs tika atklāts ar klusuma brīdi, kam sekoja Iecavas novada domes priekšsēdētāja Jāņa Pelša, basketbola trenera Viļņa Gailuma un Visvalža Eglīša dzīvesbiedres Judītes Tenteres  uzruna un sveiciens dalībniekiem un līdzjutējiem.

Divas dienas norisinājās spraigas un interesantas cīņas starp basketbolistiem no Jēkabpils, Rīgas, Krāslavas un Iecavas.  Rezultātā 1.vietu ieguva BS Rīga/Jugla, 2. vietu – Rīga/Pārdaugava, bet trešājā vietā ierindojās Iecavas komanda (Artūrs Sidorenkovs, Ginters Plukass, Emīls Špīss, Kevins Mors, Helvijs Meļķis, Valters Kļavenieks, Ēriks Naumenko, Kristaps Anspoks, Kristers Kreicšteins, treneris Vilnis Gailums).

Višuka kaussTrīspunktu metienu konkursā rezultatīvākie bija iecavnieks Artūrs Sidorenkovs un Rūdolfs Purnis (Rīga/Pārdaugava). Soda metienu konkursā vienādu punktu skaitu ieguva Artūrs Sidorenkovs (Iecava), Kristaps Rutkovskis (Rīga/Pārdaugava) un Vladislavs Petrovs (Jēkabpils). Metienos no laukuma centra balvas izcīnīja Kevins Mors (Iecava) un Jānis Govilovskis (Krāslava).

Višuka kaussFoto: D.Rodenkirhena