Iecavas novada sporta skolas “Dartija” sacensības vieglatlētikā “Sprinta diena”

23.septembrī Iecavas novada stadionā norisinājās Iecavas novada sporta skolaWP_20150923_042s “Dartija” sacensības vieglatlētikā “Sprinta diena”. Sacensībās piedalījās vairāk kā 100 dalībnieki no Bauskas, Kandavas, Olaines, Jēkabpils, un Iecavas. Jaunie vieglatlēti sacentās divās vecuma grupās – C (2002.-2003.g.dzim.), D (2004.g.dzim. un jaun.).

Rezultāti

C grupa (2002.-2003.g.dzim.)

60 m zēni

  1. Aksels Griba (Bauska)                        7,9 sek.
  2. Artūrs Kalniņš (Iecava)                       8,2 sek.
  3. Rūdis Pēteris Lasmanis (Iecava)         8,5 sek.

60 m meitenes

  1. Agnese Besikirska (Kandava)             8,3 sek.
  2. Jūlija Ivanova (Jēkabpils)                    8,4 sek.
  3. Loreta Štoferte (Kandava)                  8,6 sek.

60 m/b zēni

  1. Ralfs Vētra (Bauska)                          9,7 sek.
  2. Gvido Miezers (Iecava)                      10,1 sek.
  3. Emīls Elmanis (Bauska)                      10,2 sek.

60 m/b meitenes

  1. Ieva Žeikare (Iecava)                          10,8 sek.
  2. Lāsma Zemīte (Jēkabpils)                   11,1 sek.
  3. Elīna Tumša (Jēkabpils)                      11,2 sek.

200 m zēni

  1. Aksels Griba (Bauska)                        28,1 sek.
  2. Rūdis Pēteris Lasmanis (Iecava)         28,2 sek.
  3. Kristaps Sunteiks (Bauska)                 29,3 sek.

200 m meitenes

  1. Jūlija Ivanova (Jēkabpils)                    29,2 sek.
  2. Agnese Besikirska (Kandava)             29,4 sek.
  3. Amanda Gromova (Iecava)                30,2 sek.

4 x 60 m stafete zēni

  1. Iecava I  – Gvido Miezers, Rūdis Pēteris Lasmanis, Artūrs Šteinbergs, Artūrs Kalniņš  33,1 sek.
  2. Kandava  – Roberts Petrovičs, Bruno Jansons, Artūrs Jekovičs, Jurģis Grīga  35,0 sek.
  3. Iecava II – Pauls Kauķis, Gustavs Riekstiņš, Krists Barovskis, Matīss Sisenis  35,8 sek.

4 x 60 m stafete meitenes

  1. Jēkabpils I  – Lāsma Zemīte, Samanta Sonora Kalniņa, Klinta Lindāne, Jūlija Ivanova  33,5 sek.
  2. Iecava II – Beatrise Plukasa, Eva Gudļevska, Paula Visocka, Amanda Gromova 34,8 sek.
  3. Iecava I – Ieva Žeikare, Laine Novicka, Emīlija Druviņa, Stefānija Niedra  34,9 sek.

Mazā Zviedru stafete zēni

  1. Bauska – Emīls Elmanis, Aksels Griba, Ralfs Vētra, Kristaps Sunteiks  2:34,7
  2. Iecava I – Artūrs Šteinbergs, Gvido Miezers, Artūrs Kalniņš, Rūdis Pēteris Lasmanis 2:42,5
  3. Iecava II – Pauls Kauķis, Krists Barovskis, Gustavs Riekstiņš, Matīss Sisenis  2:49,5

Mazā Zviedru stafete meitenes

  1. Jēkabpils I – Lāsma Zemīte, Klinta Lindāne, Jūlija Ivanova, Samanta Sonora Kalniņa  2:41,7
  2. Jēkabpils II – Karīna Saikina, Elīna Tumša, Katrīna Nikola Jukšinska, Sabīne Minkova  2:50,8
  3. Iecava I – Ieva Žeikare, Laine Novicka, Emīlija Druviņa, Stefānija Niedra  2:59,5

WP_20150923_030

D grupa (2004.g.dzim. un jaun.)

60 m zēni

  1. Arvis Sūna (Bauska)                           8,6 sek.
  2. Jorens Maskals (Bauska)                     9,1 sek.
  3. Andris Skadiņš (Bauska)                    9,2 sek.

60 m meitenes

  1. Daniela Beinaroviča (Jēkabpils)          8,9 sek.
  2. Daniela Žuravļa (Bauska)                   9,0 sek.
  3. Evelīna Lismane (Olaine)                    9,3 sek.,   3. Samanta Dorči (Bauska) 9,3 sek.

60 m/b zēni

  1. Edvarts Eglītis (Jēkabpils)                  10,4 sek.
  2. Ģirts Kaimiņš (Olaine)                        11,8 sek.
  3. Toms Vitrups (Iecava)                        11,9 sek.

60 m/b meitenes

  1. Gerda Dreimane (Bauska) 11,3 sek.
  2. Daniela Žuravļa (Bauska) 12,0 sek.
  3. Evita Jauntirane (Olaine) 12,2 sek.

200 m zēni

  1. Arvis Sūna (Bauska)                           30,1 sek.
  2. Edvarts Eglītis (Jēkabpils)                  31,6 sek.
  3. Andris Skadiņš (Bauska)                    31,9 sek.

200 m meitenes

  1. Gerda Dreimane (Bauska)                  33,1 sek.
  2. Samanta Dorči (Bauska)                     34,0 sek.
  3. Dagmāra Midzene (Jēkabpils)             34,5 sek.

 

4 x 60 m stafete zēni

  1. Iecava I – Toms Vitrups, Normunds Pūķis, Sandis Matulis, Niklass Kalniņš  39,0 sek.
  2. Iecava II – Toms Pudža, Gabriels Seņkovs, Ņikita Besprozvannijs, Alekss Dumpis  40,7 sek.

4 x 60 m stafete meitenes

  1. Jēkabpils I – Samanda Ņesterenko , Dagmāra Midzene, Estere Skrābāne, Daniela Beinaroviča 37,7 sek.
  2. Olaine I – Marta Čunčule, Marta Migliniece, Evita Jauntirane, Evelīna Lismane  37,8 sek.
  3. Iecava I – Katrīna Casno, Katrīna Polenca, Monta Lapiņa, Adriana Krūzmane  38,5 sek.

Mazā Zviedru stafete zēni

  1. Bauska  – Andris Skadiņš, Ričards Kalniņš, Arvis Sūna , Gints Zilpuris  2:50,2 sek.
  2. Iecava I – Toms Vitrups, Normunds Pūķis, Sandis Matulis, Niklass Kalniņš  3;09,4 sek.
  3. Iecava II – Toms Pudža, Gabriels Seņkovs, Ņikita Besprozvannijs, Alekss Dumpis   3:59,5 sek.

Mazā Zviedru stafete meitenes

1.Bauska  – Daniela Žuravļa, Emīlija Birkvalde, Samanta Dorči, Gerda Dreimane  3:01,6 sek.

  1. Jēkabpils – Evija Svikle, Dagmāra Midzene, Daniela Beinaroviča, Estere Skrābāne 3:11,2 sek.
  2. Olaine – Marta Čunčule, Enija Rubene Žeļeznova, Enija Pauliņa, Anete Vanaga 3:21,0 sek.