Starptautiskās sacensības galda tenisā „Praha Grand Prix 2015”

Agrā 27.maija rītā sešas Iecavas novada sporta skolas „Dartija” galda tenisistes – Beāte Jašuka, Terēza Tabea Druviņa, Sibilla Anna Salgrāve, Rēzija Meļķe, Līva Bogdanoviča un Evelīna Krasovska – enerģijas un cīņas spara pilnas sēdās sporta skolas mikroautobusā, lai dotos ceļā uz starptautiskajām sacensībām galda tenisā „Praha Grand Prix 2015” Čehijas galvaspilsētā Prāgā. Sacensības norisinājās jaunajā sporta hallē „Jedenactka sportovni hala”. Sacensību atklāšanā organizators Martins Linerts sveica 340 dalībniekus no 17 valstīm. Lai arī pēc intensīvām spēlēm trīs dienu garumā mūsu galda tenisistēm neizdevās ierindoties finālistu sarakstā, tika gūta fantastiska pieredze, sacenšoties ar dažādu valstu sportistiem, kur katram savs spēles stils un ātrums.

DSCN1028DSCN1026