Iecavas novada sporta skolas “Dartija” sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā

Spītējot lietainajam un vēsajam laikam, 29.aprīlī Iecavas novada stadionā norisinājās Iecavas novada sporta skolas “Dartija” sezonas atklāšanas sacensības vieglatlētikā. Uz sacensībām bija ieradušies dalībnieki no Suntažiem, Aizkraukles, Bauskas, Dobeles, Olaines, Ķekavas, Saldus, Valmieras, kā arī kupls skaits pašmāju dalībnieku.

Dartijas 2015 sezonas atklasana 063

 Rezultāti

JUNIORI (1996.-1997.g.dzim)   

100 m
1.vieta Raitis Fomrats, Iecavas NSS „Dartija” (11,48 sek.)
2.vieta Aldis Graudiņš, Olaines SC (11,60 sek.)
3.vieta Ilmārs Kalniņš, Aizkraukles NSS (11,61 sek.)
200 m
1.vieta Ilmārs Kalniņš, Aizkraukles NSS (23,18 sek.)
2.vieta Deivids Šumskis, Bauskas BJSS (23,68 sek.)
3.vieta Aldis Graudiņš, Olaines SC (23,80sek.)
800 m
1.vieta Uldis Egle, Saldus sporta skola (2:27,82)
2.vieta Oļegs Zahars, Aizkraukles NSS (2:52,04)
Augstlēkšana
1.vieta –  Oskars Dudurs, Iecavas vidusskola (1,70 m)
Lodes grūšana (6 kg)
1.vieta Mārcis Bīmanis, Aizkraukles novada sporta skola (14,44 m)
2.vieta Rūdolfs Jānis Štāls, Iecavas NSS „Dartija” (13,80 m)
3.vieta Dāvis Oliņš, Valmieras bērnu sporta skola (13,60 m)
Diska mešana (1,750 kg)
1.vieta Dāvis Oliņš, Valmieras bērnu sporta skola (42,70 m)
2.vieta Rūdolfs Jānis Štāls, Iecavas NSS „Dartija” (41,58 m)
3.vieta Kristaps Geks, Ķekavas novada sporta skola (27,92 m)
4×100 m stafete
1.vieta Raitis Fomrats, Oskars Dudurs, Daniels Fjodorovs, Žanis Sevastjanovs, Iecava 1 (46,12 sek.)
2.vieta Linards Liepa, Marģers Samsons, Uldis Leiboms, Jānis Jansons, Suntažu vidusskola (46,21 sek.)
3.vieta Edijs Lācis, Matīss Mitrofanovs, Anrijs Andersons, Hugo Puriņš, Iecava 2 (49,86 sek.)

 Dartijas 2015 sezonas atklasana 139

 JUNIORES (1996.-1997.g.dzim)
100 m
1.vieta, Evita Janberga, Suntažu vidusskola (13,49 sek.)
2.vieta Una Kalniņa, Suntažu vidusskola (13,69 sek.)
3.vieta Arita Rizga, Aizkraukles NSS (14,00 sek.)
Augstlēkšana
1.vieta –  Solvita Dzilnava, Bauskas BJSS (1,55 m)
2.vieta –  Arita Rizga, Aizkraukles novada sporta skola (1,45 m)
Lodes grūšana (4 kg)
1.vieta Solvita Dzilnava, Bauskas BJSS (10,65 m)
2.vieta Jurita Matuseviča, Aizkraukles novada sporta skola (9,78 m)
4×100 m stafete
1. vieta Evita Janberga, Una Kalniņa, Dana Leibome, Ketija Sūna, Suntažu vidusskola (55,93 sek.)
 
JAUNIEŠI (1998.g.dzim. un jaun.)
100 m
1.vieta Daniels Fjodorovs, Iecavas NSS „Dartija” (11,43 sek.)
2.vieta Edijs Lācis, Iecavas NSS „Dartija” (11,80 sek.)
3.vieta Artjoms Karakulovs, Dobeles novads (11,83 sek.)
200 m
1.vieta Daniels Fjodorovs, Iecavas NSS „Dartija” (23,67 sek.)
2.vieta Edijs Lācis, Iecavas NSS „Dartija” (24,21 sek.)
3.vieta Artjoms Karakulovs, Dobeles novads (24,66 sek.)
800 m
1.vieta Renāts Degins, Ķekavas sporta skola (2:15,24)
2.vieta Davis Andrejs Kmetjuks, Dobeles novads (2:17,43)
3.vieta Gatis Adakovskis, Bauskas BJSS (2:21,95)
Augstlēkšana
1.vieta Emīls Rūgums, Bauskas BJSS (1,81 m)
2.vieta Dāvids Kutra, Bauskas BJSS (1,70 m)
3.vieta Einārs Lagzdiņš, Bauskas BJSS (1,65 m)
Lodes grūšana (5 kg)
1.vieta Reinis Nungurs, Aizkraukles NSS (13,21 m)
2.vieta Gints Holsts, Bauskas BJSS (12,95 m)
3.vieta Andrejs Fomčenko, Saldus sporta skola (11,78 m)
Diska mešana (1,5 kg)
1.vieta Ervīns Neilands, Aizkraukles NSS (43,98 m)
2.vieta Gints Holsts, Bauskas BJSS (38,59 m)
3.vieta Reinis Nungurs, Saldus sporta skola (35,37 m)
 

JAUNIETES (1998.g.dzim. un jaun.)
 100 m
1.vieta, Dana Leibome, Suntažu vidusskola (13,43 sek.)
2.vieta Diāna Olupa, Dobeles novads (14,14 sek.)
3.vieta Ketija Sūna, Suntažu vidusskola (14,63 sek.)
400 m
1.vieta Laura Laimiņa, Dobeles novads (1:03,34)
2.vieta Enia Tīna Šusta, Iecavas NSS „Dartija” (1:04,70)
3.vieta Iluta Brazauska, Dobeles novads (1:11,75)
 
Augstlēkšana
1.vieta Linda Linka, Iecavas NSS „Dartija” (1,40 m)
Lodes grūšana (3 kg)
1.vieta Līna Anspoka, Iecavas NSS „Dartija” (11,21 m)
2.vieta Rēzija Rumpe, Sporta biedrība „Liesma” (10,61 m)
3.vieta Anita Mohova, Aizkraukles NSS (8,94 m)
 

 

 Foto: www.iecava.lv