Starptautiskais basketbola turnīrs “Eastercup 2015”

No 2. līdz 7.aprīlim Iecavas novada sporta skolas “Dartija” U-19 basketbola komanda Vācijas galvaspilsētā Berlīnē piedalījās starptautiskajā basketbola turnīrā “Eastercup 2015”.  Mūsu komanda tika pieteikta dalībai U-20 grupā, taču aizbraucot uz turnīru noskaidrojās, ka dalībnieku šajā vecuma grupā nepietiek. Tādēļ Iecavniekiem nācās spēlēt kopā ar U-22 basketbolistiem no Vācijas un Nīderlandes.  Savā grupā sporta skolas “Dartija” komanda izcīnīja 2.vietu. Spēlējot pie otras grupas, pusfinālā tika pieveikta pretinieku komanda SC MV ar rezultātu 43:34, bet finālā Iecavnieki ar 34:55 piekāpās Berlīnes basketbolistiem. Iecavas komandā spēlēja Edvards Jašuks, Ritvars Priede, Toms Šķipars, Jānis Pelēcis, Helvijs Meļķis, Elnurs Muļars, Kristers Tomass, Arnolds Repšs un Artūrs Sidorenkovs, treneris Vilnis Gailums.

Foto no Edvarda Jašuka pers. albuma

Berlīne 1