Iecavas novada sporta skolas „Dartija” atklātās vieglatlētikas sacensības telpās „A” grupai un junioriem

1.aprīlī SAKS „Dartija” sporta namā norisinājās 2.posms (noslēdzošais) Iecavas novada sporta skolas „Dartija” atklātajām vieglatlētikas sacensībām telpās „A” grupai un junioriem. Viesos bija atbraukuši vieglatlēti no Olaines.

 Rezultāti

„A” grupa

Jaunietes/jaunieši

30 m
1.vieta – Inita Veļīkodnaja (Olaine) 4,66 sek./Edijs Lācis (Iecava) 4,06 sek.
2.vieta – Amanda Grīnberga (Iecava) 4,72 sek./Dāvis Lācis (Iecava) 4,36 sek.
3.vieta – Arta Riekstiņa (Iecava) 5,00 sek./ Roberts Ripa (Iecava) 4,37 sek.
30 m/b
1.vieta – Arta Riekstiņa (Iecava) 5,63 sek./Edijs Lācis (Iecava) 4,77 sek.
2.vieta – Una Auzāne (Olaine) 5,86 sek. /Dāvis Lācis (Iecava) 4,89 sek.
3.vieta – Gita Auzāne (Olaine) 5,88 sek./Alekss Besprozvannijs (Iecava) 5,68 sek.
Augstlēkšana
1.vieta – Amanda Grīnberga (Iecava) 1,50 m/Edijs Lācis (Iecava) 1,75 m
2.vieta – Una Auzāne (Olaine) 1,45 m/Dāvis Lācis (Iecava) 1,50 m
3.vieta – Gita Auzāne (Olaine) 1,45 m/
Lodes grūšana
1.vieta – Una Auzāne (Olaine) 11,33 m/Dāvis Lācis (Iecava) 10,34 m
2.vieta – Gita Auzāne (Olaine) 8,90 m/Edijs Lācis (Iecava) 9,52 m
3.vieta – Anna Graudiņa (Olaine) 8,63 m/Roberts Ripa (Iecava) 8,53 m
400 m
1.vieta – Enia Tīna Šusta (Iecava) 1 min. 27,0 sek./Edijs Lācis (Iecava) 1 min. 21,2 sek.
2.vieta – Inita Veļikodnaja (Olaine) 1 min. 36,1 sek./Dāvis Lācis (Iecava) 1 min. 27,4 sek.
3.vieta – Amanda Grīnberga (Iecava) 1 min. 46,3 sek./Roberts Ripa (Iecava) 1 min. 30,4 sek.

Juniori

30 m
1.vieta – Raitis Fomrats (Iecava) 3,94 sek.
2.vieta – Aldis Graudiņš (Olaine) 3,97 sek.
3.vieta – Matīss Kozlovskis (Olaine) 4,14 sek.
30 m/b
1.vieta – Oskars Dudurs (Iecava) 4,49 sek.
2.vieta – Māris Mika Lejnieks (Iecava) 5,51 sek.
Augstlēkšana
1.vieta – Matīss Kozlovskis (Olaine) 1,80 m
2.vieta – Oskars Dudurs (Iecava) 1,75 m
3.vieta – Aldis Graudiņš (Olaine) 1,50 m
Lodes grūšana
1.vieta – Rūdolfs Jānis Štāls (Iecava) 14,90 m
2.vieta – Žanis Sevastjanovs (Iecava) 11,43 m
3.vieta – Matīss Kozlovskis (Olaine) 10,78 m
400 m
1.vieta – Matīss Kozlovskis (Olaine) 1 min. 19,5 sek.
2.vieta – Aldis Graudiņš (Olaine) 1 min. 21,3 sek.
3.vieta – Raitis Fomrats (Iecava) 1 min. 23,5 sek.

Kopvērtējumā

 „A” grupa

Jaunietes/jaunieši

 1.vieta – Amanda Grīnberga (25 punkti)/Dāvis Lācis (17 punkti)
2.vieta – Arta Riekstiņa (42 punkti)/Edijs Lācis (43 punkti)
3.vieta –                                     /Ansis Štāls (64 punkti)

 Juniori

1.vieta – Oskars Dudurs (22 punkti)
2.vieta – Māris Mika Lejnieks (39 punkti)
3.vieta – Raitis Fomrats (42 punkti)

A grupa un juniori 01.04.2015 003