Iecavas novada sporta skolas „Dartija” atklātās vieglatlētikas sacensības telpās „C” grupai (2.posms)

clp371369

12.martā SAKS „Dartija” sporta namā norisinājās noslēdzošais posms Iecavas novada sporta skolas „Dartija” vieglatlētikas sacensībām telpās „C” grupai. Sacensībās piedalījās arī Olaines vieglatlēti.

 

Rezultāti
Meitenes/zēni

30m
1.vieta – Laine Novicka (Iecava) 4,76 sek./Rūdis Pēteris Lasmanis (Iecava) 4,62 sek.
2.vieta – Amanda Gromova (Iecava) 4,82 sek./Artūrs Šteinbergs (Iecava) 4,73 sek.
3.vieta – Anete Paula Smikarste (Olaine) 4,96 sek./Ralfs Mednis (Olaine) 4,79 sek.
30m/b
1.vieta – Amanda Gromova (Iecava) 5,71 sek./Gvido Miezers (Iecava) 5,52 sek.
2.vieta – Laine Novicka (Iecava) 5,87 sek./Ralfs Mednis (Olaine) 5,66 sek.
3.vieta – Ieva Elizabete Žeikare (Iecava) 6,06 sek./Artūrs Šteinbergs (Iecava) 6,26 sek.
Lodes grūšana
1.vieta – Amanda Gromova (Iecava) 9,57 m/Sandis Šaškovs (Iecava) 11,07 m
2.vieta – Paula Retiķe (Iecava) 9,01 m/Oskars Pudņiks (Iecava) 9,28 m
3.vieta – Kate Monika Korņejeva (Iecava) 8,81 m/ Rūdis Pēteris Lasmanis (Iecava) 8,48 m
augstlēkšana
1.vieta – Amanda Gromova (Iecava) 1,30 m/Oskars Pudņiks (Iecava) 1,35 m
2.vieta – Ieva Elizabete Žeikare (Iecava) 1,25 m/Ralfs Mednis (Olaine) 1,35 m
3.vieta – Artūrs Kalniņš (Iecava) 1,30 m
3./4/vieta –Kate Monika Korņejeva (Iecava), Emīlija Sofija Druviņa (Iecava) 1,15 m
400m
1.vieta – Laine Novicka (Iecava) 1 min. 42,2 sek./Gvido Miezers (Iecava) 1 min. 35,8 sek.
2.vieta – Aneta Paula Smikarste (Olaine) 1 min. 44,0 sek./Artūrs Kalniņš (Iecava) 1 min. 37,5 sek.
3.vieta – Ieva Elizabete Žeikare (Iecava) 1 min. 44,7 sek./Rūdis Pēteris Lasmanis (Iecava) 1 min. 43,3 sek.
 
Kopvērtējumā
1.vieta – Amanda Gromova (22 punkti)/Gvido Miezers (25,5 punkti)
2.vieta – Laine Novicka (29 punkti)/Rūdis Pēteris Lasmanis (26 punkti)
3.vieta – Emīlija Sofija Druviņa (51,5 punkti)/Artūrs Šteinbergs (35 punkti)
4.vieta – Ieva Elizabete Žeikare (61 punkts)/Sandis Šaškovs (55 punkti)
5.vieta – Stefānija Niedra (66 punkti)/Pauls Kauķis (72 punkti)