Rīgas Domes kausa izcīņas starptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem 2015

13. un 14.februārī Rīgā norisinājās Rīgas Domes kausa izcīņas starptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem, kurās spēkiem mērojās Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas, Uzbekistānas un Ķīnas jaunie galda tenisisti. Iecavas novada sporta skolu „Dartija” bija plānots pārstāvēt sešām galda tenisistēm, tomēr plašā saslimstība ar gripu ieviesa savas korekcijas un uz Rīgu devās tikai divas galda tenisistes – Rēzija Meļķe un Terēza Tabea Druviņa. 2003.gadā dzimušo un jaunāku meiteņu konkurencē Rēzija Meļķe ierindojās 7.vietā. Lielās fiziskās un psiholoģiskās spriedzes dēļ, cīnoties ar spēcīgiem pretiniekiem 2000.gadā dzimušo un jaunāku meiteņu grupā, šoreiz tik labi neveicās Terēzai Tabea Druviņai, tomēr spēlējot ar minēto valstu pārstāvjiem, tika gūta neatsverama pieredze.