Latvijas Republikas 2014.gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā „D” grupā (2003.g.dzim. un jaunāki) 6.-7.12.2014.

LR meistarsacīkstes D gr. 6.-7..12.2014 010Divas dienas SAKS „Dartija” sporta namā norisinājās Latvijas Republikas 2014.gada jaunatnes meistarsacīkstes galda tenisā „D” grupā (2003.g.dzim. un jaunāki). Sacensībās piedalījās 34 zēni un 18 meitenes. Iecavas novada sporta skolu „Dartija” pārstāvēja Rēzija Meļķe, Līva Bogdanoviča, Rainelda Estere Blumberga un Evelīna Krasovska. Labākos rezultātus šoreiz uzrādīja Rēzija Meļķe, izcīnot 3.vietu meiteņu vienspēlēs, 2.vietu meiteņu dubultspēlēs pārī ar rīdzinieci Jūliju Kirevičevu, kā arī 3.vietu jauktajās dubultspēlēs pārī ar rīdzinieku Denisu Vasiļjevu.

Trenere Baiba Gāga izsaka pateicību visiem tiesnešiem un Beātei Jašukai, kura pildīja treneres pienākumus Baibas Gāgas slimības laikā.