Iecavas novada sporta skolas „Dartija” atklātās vieglatlētikas sacensības telpās junioriem un „A” grupai (1.posms) 03.12.2014.

A grupa un juniori 03.12.2014 002Trešdien, 3.decembrī SAKS „Dartija” sporta namā norisinājās 1.posms Iecavas novada sporta skolas „Dartija” atklātajām vieglatlētikas sacensībām telpās junioriem un „A” grupai.

Rezultāti

Juniori

 
30m
1.vieta – Oskars Dudurs (3,95 sek.)
2.vieta – Raitis Fomrats (3,97 sek.)
3.vieta – Matīss Mītins (4,13 sek.)
30m/b
1.vieta – Oskars Dudurs (4,59 sek.)
2.vieta – Māris Mika Lejnieks (4,68 sek.)
3.vieta – Raitis Fomrats (5,43 sek.)
400m
1.vieta – Oskars Dudurs (1 min. 27,8 sek.)
Augstlēkšana
1.vieta – Matīss Mītins (1,60 m)
2.vieta – Oskars Dudurs (1,60 m)
3.vieta – Māris Mika Lejnieks (1,45 m)
Lodes grūšanaA grupa un juniori 03.12.2014 014
1.vieta – Žanis Sevastjanovs (11,56 m)
2.vieta – Oskars Dudurs (9,80 m)
3.vieta – Matīss Mītins (8,65 m)

„A” grupa
Meitenes / zēni
30m
1.vieta – Amanda Grīnberga (4,59 sek.) / Dāvis Lācis (4,28 sek.)
2.vieta – Lāsma Bugovecka (4,68 sek.) / Jānis Kalniņš (4,31 sek.)
3.vieta – Annija Liepiņa (4,82 sek.) / Jānis Matīss Skuja (4,54 sek.)
30m/b
1.vieta – Amanda Grīnberga (5,50 sek.) / Dāvis Lācis (4,69 sek.)
2.vieta – Lāsma Bugovecka (5,82 sek.) / Jānis Kalniņš (5,19 sek.)
3.vieta – Annija Liepiņa (5,85 sek.) / Jānis Matīss Skuja (5,56 sek.)
400m
1.vieta – Lāsma Bugovecka ( 1 min. 41,3 sek.) / Dāvis Lācis ( 1 min. 33,4 sek.)
2.vieta – Annija Liepiņa (1 min. 42,7 sek.) / Jānis Matīss Skuja (1 min. 35,9 sek.)
3.vieta – Samanta Ilguma ( 2 min. 14,0 sek.) / Jānis Kalniņš (1 min. 39,9 sek.)
Augstlēkšana
1.vieta – Amanda Grīnberga (1,50 m) / Edijs Lācis (1,65 m)
2.vieta – Annija Liepiņa (1,35 m) / Jānis Kalniņš (1,55 m)
3.vieta – Anna Bugovecka (1,30 m) / Dāvis Lācis (1,50 m)
Lodes grūšana
1.vieta – Annija Liepiņa (8,06 m) / Jānis Kalniņš (10,43 m)
2.vieta – Amanda Grīnberga (7,95 m) / Dāvis Lācis (9,73 m)
3.vieta – Samanta Ilguma (7,29 m) / Mārtiņš Skalders (9,48 m)

Kopvērtējumā pēc 1.posma
 
Juniori
1.vieta – Oskars Dudurs (7 punkti)
2.vieta – Māris Mika Lejnieks (15 punkti)
3.vieta – Matīss Mītins (16 punkti)
4.vieta – Raitis Fomrats (19 punkti)
5.vieta – Žanis Sevastjanovs (21 punkts)
 
„A” grupa
Meitenes / zēni
1.vieta – Amanda Grīnberga (9 punkti) / Dāvis Lācis (8 punkti)
2.vieta – Lāsma Bugovecka (12 punkti ) / Jānis Kalniņš (10 punkti)
3.vieta – Annija Liepiņa (14 punkti) / Jānis Matīss Skuja (17 punkti)
4.vieta – Samanta Ilguma (23,5 punkti) / Mārtiņš Skalders (34 punkti)
5.vieta – Arta Riekstiņa (26 punkti) / Ansis Štāls (37 punkti)
6.vieta – Una Ezerose (27,5 punkti) / Spodris Bogdanovs (40 punkti)