Starptautiskās sacensības galda tenisā jauniešiem Polijā

       Iecavas novada sporta skolas „Dartija” galda tenisistes un trenere Baiba Gāga 11.septembrī devās uz Suvalkiem Polijā, lai piedalītos starptautiskajās sacensībās galda tenisā jauniešiem. Sacensībās piedalījās 230 dalībnieki no sešām valstīm – Polijas, Latvijas, Lietuvas, Baltkrievijas, Ukrainas un Čehijas. Dalībnieki spēlēja 4 vecuma grupās, trijās no tām sacentās sporta skolas „Dartija” galda tenisistes. Tradicionāli ļoti spēcīgu sniegumu rādīja Lietuvas un Baltkrievijas galda tenisistes.

       1999.-2001.g.dzim. meiteņu vecuma grupā sacentās četras iecavnieces. Labāko sniegumu parādīja Terēze Tabea Druviņa, iekļūstot pirmajā finālā un 27 meiteņu konkurencē izcīnot dalītu 9./10.vietu.

          2002.-2003.g.dzim. meiteņu vecuma grupā spēlēja Rēzija Meļķe, kurai izdevās iekļūt pirmajā finālā un izcīnīt dalītu 7./8.vietu.

       Pirmo reizi starptautiskās sacensībās piedalījās Līva Bogdanoviča. Līva sacentās 2004.-2005.g.dzim. meiteņu vecuma grupā un izcīnīja 6.vietu.

      Par godīgu spēli un dalību visās četrās līdz šim organizētajās starptautiskajās sacensībās Suvalkos, Iecavas novada sporta skolas „Dartija” komanda saņēma kausu no sacensību organizatoriem.

 Iecavas novada sporta skolas "Dartija" komanda

Foto: Vilnis Gailums